Donanım

Longline 128 GB SSD kutudan çıkıyor (video)

Harici bir depolama çözümü olan Longline 128 GB SSD cihazını kutusundan çıkarıp genel özelliklerine göz atıyoruz. İşte o video.


Solid State Drive yani kısa adıyla SSD ürünleri uzun yıllardır bilgisayarlarımızda kullandığımız depolama çözümlerinden biri. Son yıllarda fiyatların düşmesiyle beraber harici disk olarak da kullanılmaya başlayan bu ürünlerden biri olan Longline 128 GB SDD, küçük gövdesi, USB 3.0 desteği ve şık tasarımı ile dikkat çeken bir ürün. 

Longline 128 GB SSD kutudan çıkıyor (video)

Saniyede 500 MB veri transfer hızına sahip olan harici depolama çözümü, güç ihtiyacını bilgisayardan karşılıyor. Üzerinde bulunan USB Type-C bağlantısını kullanan ürün, hızlı veri aktarmak zorunda olan kullanıcıların tercih edebileceği bir çözüm. 

Bu videomuzda Longline 128 GB SSD çözümünü kutudan çıkarıyor ve genel özelliklerini değerlendiriyoruz. Ürünün detaylı incelemesinin yakında yine bu sayfalarda yer alacağını da belirtelim: 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.