Donanım

Mac kullanıcılarına 1 terabayt depolama imkanı

WD'nin My Passport AirT ürünü, Mac kullanıcılarına kompakt, şık paketi içerisinde 1 terabayt depolama sunuyor.


WD®, Western Digital (NASDAQ: WDC) şirketinden, bugün Mac kullanıcıları için şık tarzda, ince, tümüyle alüminyum gövdeli yegâne 1 TB taşınabilir disk sürücüsü olan My Passport® Air 1 TB’ı tanıttı. Müşteriler, 1TB depolama kapasitesi ile tüm dijital fotoğraflarını, müzikleri, videoları yanlarında taşıyabilecek ve seyahatleri boyunca yeni içeriklerin tümünü de kaydetmek üzere yeterince boş alana sahip olabilecek.

My Passport Air’in son derece ince tasarımı, sürücünün ve içindekilerin korunmasında gelişmiş bir koruma sağlayan tümüyle alüminyumdan dış gövdesi ile, popüler Macbook ve MacBook Air form faktörlerini tamamlayıcı konumdadır. Time Machine®’da dahil Mac bilgisayarlarla kesintisiz ve kutudan çıkartıldığı haliyle çalıştırılabilir olma özelliği, değerli dijital içeriğin korunması açısından ilave bir garanti sağlamaktadır.

1384943400_my-passport-air-1-tb.jpg

My Passport Air taşınabilir sabit sürücü, kullanıcıların sürücülerine şifre ile erişebilme ve içerikleri donanım anlamında şifreleme olanağı sağlayarak kişisel materyallere güçlü bir koruma sunmaktadır. Ayrıca, USB 3.0 ara yüzü, kullanıcıların dijital içeriği günümüzün mobil tüketicilerinin kendi programları ile uyum içerisinde yönetebilmeleri, paylaşabilmeleri ve tadına varmalarına yardımcı olmak üzere okuma/kaydetme hızlarını büyük ölçüde arttırır.

WD’nin tüketici depolama çözümlerinin genel müdürü olan Scott Steffens, “WD'nin yeni My Passport Air 1 TB ürününün Mac kullanıcıları için en üst düzeyde taşınabilir depolama arkadaşı” olduğunu, böyle açıklamaktadır. “Son derece ince çizgileri, yüksek kapasiteli tasarımı ve geliştirilmiş içerik güvenliği özellikleri, onu en yüksek Mac hayranları için dahi kaçınılmaz aksesuar haline getirmektedir.”


Fiyat ve Bulunabilirlik
My Passport Air 1 TB taşınabilir sabit sürücü 3 yıl limitli garanti kapsamında olup, WD store www.wdstore.com ’da, seçkin mağazalar ve yetkili distrübütörlerde bulunabilir. My Passport Air 1 TB taşınabilir sürücülerin Aralık ayında piyasaya sürülmesi öngörülmektedir. My Passport Air için tavsiye edilen perakende satış fiyatı 199.99 USD+KDV’dir. My Passport Air taşınabilir sabit sürücü hakkında detaylı bilgi için, lütfen WD web sitesini ziyaret edin http://www.wd.com/en/products/products.aspx?id=1040

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.