Donanım

Microsoft Band 2 ön siparişe açıldı

Microsoft Band 2 ön siparişe açıldı. Akıllı bilekliğin fiyatı ne kadar?

Microsoft Band  2 ön siparişe açıldı

Microsoft’un dün gerçekleştirdiği donanım etkinliğinde tanıtılan ürünlerden biri de Microsoft Band 2 oldu. Yeni nesil akıllı bileklik beklendiği gibi kavisli bir ekrana sahip. Ayrıca metal yan kısımlar sayesinde bileklik daha şık bir görünüme büründü. 

Microsoft Band 2, Microsoft’a ait mağazalarda ön siparişe açıldı. 30 Ekim’de kullanıcılarla buluşacak akıllı bilekliğin fiyatı 249$ olarak açıklandı. Ürünün İngiltere fiyatı ise 200£. Microsoft Band 2’nin satışa çıkacağı ülkeler arasında şu an Türkiye yer almıyor.

1444196573_microsoft-surface-book-surface-4.jpg

Android, iOS ve Windows Phone desteği sunan Microsoft Band 2’de artık Cortana sesli asistan desteği mevcut. Microsoft Health uygulamasıyla çalışan akıllı bileklikte kavisli ve  320x128p çözünürlüklü AMOLED ekranın altında 11 sensöre yer veriliyor. Söz konusu sensörler sayesinde günlük sağlık aktivitelerinin yanında yükseklik ölçümü de gerçekleştirilebiliyor. Microsoft Band 2 ayrıca akıllı telefonlara gelen tüm bildirimleri görüntüleyebiliyor. 

1444196838_vhh7b74dy8r9dedwc4mz.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.