Donanım

Microsoft Surface New York sokaklarında!

Surface sokaklara döküldü!


Surface'i muhtemelen 26 Ekim'e kadar göremeyeceğiz, fakat firma Windows RT ile gelecek tabletini biraz erken de olsa New York şehrinin sokaklarında sergilemeye başladı. Microsoft Surface'in piyasaya girişi bir çok bilgisayar ve tablet üreticisini endişelendiriyor.

Özellikle geçtiğimiz günlerde gelen haberler doğrultusunda eğer Surface 199$'dan satışa çıkarsa tablet piyasası epey sarsılacak. Sokaktaki renklerle yapılan sergide herhangi bir ipucu bulunmuyor. Microsoft fiyat konusunda da sır vermiyor. Surface'in renkli klavyeleri New York sokaklarına renk katmış görünüyor.

Sokak stratejisi Microsoft'un 2002 yılında MSN'in yayınlanmasından önce de kullanılmıştı. Aynı zamanda 2007 yılında Windows Phone 7'nin çıkışından önce de. İki grafiti sanatı da resmi olarak yapılmıştı. MSN kelebeği için 50$ ceza ödenmiş ve trafik işaretlerinde, dur levhalarında ve kaldırımlarda sergilenmişti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.