Donanım

Mini iPad'inizi bununla koruyun

Targus’tan mini iPad’e dev koruma!

Mini iPad'inizi bununla koruyun

Dünyanın en büyük mobil aksesuar üreticisi TARGUS, Mini Ipad kılıf ve aksesuarlarını piyasaya sürdü. Birçok üründe ilklere imza atan TARGUS, Mini Ipad aksesuarlarında da global pazarda piyasaya ilk ürün sunan marka olmanın gururunu yaşıyor.

Laptop, Ultrabook ve tabletler için geliştirdiği çanta ve aksesuarlarda dünya lideri olan TARGUS, Mini Ipad için tasarladığı koleksiyonunu duyurdu.

1354025247_targuscasesgroup2.jpg

TARGUS'un Mini Ipad için ürettiği kılıflar, ürünü darbelere, çizilmelere karşı korurken; bir elde tutacak kadar ergonomik ve fonksiyonel özellikler taşıyor.

1354025316_targuscasesgroup1.jpg

Sabit stand pozisyonu sayesinde film izleme, okuma ile oyun oynama imkanını sunan kılıflar, modanın en yeni çizgileri ile donatıldı. Kılıfların dış yüzeyi Mini Ipad'i darbelerden korumak için özel bir teknoloji ile giydirildi.

1354025354_targuscasesuse1.jpg

Uluslararası pazarlarda çok yönlü tüketici araştırmaları gerçekleştirdiklerini ifade eden Targus Ülke Müdürü Oktay Giray, Apple'ın son ürünü olan Mini Ipad kılıflarını geliştirmek için bu araştırmalardan faydalandıklarını açıkladı. Ürünleri geliştirmek için ARGE ve inovasyona önemli kaynak ayırdıklarını belirten Oktay Giray, Targus olarak Ipad kullanıcılarını "En iyi anlayan ve çözüm üreten" firma unvanına sahip olduklarını söyledi. Targus Ülke Müdürü Giray, "Tüketici eğilimleri neticesinde ortaya çıkan Mini Ipad için de 3 farklı ürün tasarladık. Moda dünyasının renk ve çizgi seçenekleriyle tüketici elektroniği pazarına sunduğumuz yeni ürünlerimiz, müşterilerin kalite ve performans beklentilerini karşılamaktadır" dedi.

Mini Ipad'in birbirinden şık ve yüksek koruma sunan 3 farklı modeli; 360 derece dönen Ipad Mini Versavu, stand ve koruma özellikleri bulunan Vuscape ve Kickstand'den oluşuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.