Donanım

Mobil cihazlarınız için kapasite ve hız bir arada

Transcend, 64GB boyutundaki UHS-I standartındaki microSDXC kartını duyurdu.

Mobil cihazlarınız için kapasite ve hız bir arada

Geçen hafta UHS-I kart segmentinde  düzenleme yapan Transcend Information, Inc. (Transcend), hemen ardından da 64GB boyutundaki UHS-I standartındaki microSDXC kartını duyurdu. Yeni 64GB boyutundaki kart,  45MB/s (300x) veri transfer hızına sahip; özellikle taşınabilir cihazlarından en yüksek performansı ve en geniş kapasiteyi hedefleyen kullanıcılara yönelik.

Premium serisinin en son üyesi olan ve 64GB'lık boyutu ile akıllı telefonlar, tabletler ve diğer taşınabilir cihaz kullanıcılarına muhteşem bir ek kapasite imkanını SDXC UHS-I standartında sağlayan ürüne 10,000'den fazla yüksek çözünürlüklü fotoğraf (12 Megapixel ve 6MB boyutunda) yada 16 saatlik 1080p FullHD video kaydı (1920x1080 9Mbps H.264 AVC sıkıştırma),  yada 1200 den fazla zengin içerikli mobil uygulama (herbiri ortalama 50MB) sığdırabilmeniz mümkün.

1364898255_64gb-microsdxc-u1.jpg

Ürünün microSD boyutuna indirgenmiş 64GB'lık geniş kapasitesinin yanında en önemli özelliklerinden birisi de çalışma standardı. Ürün, yüksek veri hızını sağlayan SDXC UHS-I standardını destekleyerek, 45Mb/s (300x) değerinde hızı ile hafızayı en zorlayıcı ve  meşgul eden işlerin üstesinden kolaylıkla gelebiliyor.

Yanlışlıkla silinen yada kaybedilen dosyaların geri getirilmesini sağlayan RecoveRx yazılımını da internetten indirerek ürün ile beraber ücretsizce kullanabiliyorsunuz. Transcend'in "Ömürboyu Garanti" ile satışa sunduğu 64GB microSDXC UHS-I ürünün tavsiye edilen perakende fiyatının 109$ + KDV civarında olması ve yakın zamanda raflarda yerini alması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.