Donanım

Modüler akıllı telefon RePhone birkaç dakika içinde monte edilebiliyor! Video

Kickstarter üzerinden başlatılan projede akıllı telefon olarakta kullanabileceğiniz modüler telefon RePhone, birkaç dakikada monte edilebiliyor

Modüler akıllı telefon RePhone birkaç dakika içinde monte edilebiliyor! Video

Google hala modüler akıllı telefon modeli ARA projesi üzerende çalışırken diğer şirketler bu kavramı gerçeğe dönüştürmeye başladı bile. 

RePhone Kiti kullanıcıların iletişime geçebilmesi için oldukça kolay ve derme çatma karton kağıda yerleştirilebilen bileşenleri ile şimdiden çokça beğenilmiş durumda.

1443039048_img20150923230411.jpg

RePhone Kit geliştiricileri cihazın metin mesajları ve robotları kontrol etmek için kullanılabileceğini söylüyorlar. Ayrıca GSM modülü sayesinde cihazın bulunduğu konumu takip etmek mümkün hale geliyor. RePhone ayrıca, arama yapmak, mesaj göndermek ve müzik dinlemek için normal bir telefon olarak da kullanılabiliyor.

RePhone Kit\'in ekransız modelinin maliyeti sadece 12 dolar olarak belirtilmiş. Ekranlı versiyonunun ise fiyatı 39 dolar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.