Donanım

Monster Notebook bu hareketi ile çok konuşuldu!

Monster Notebook, aldığı PC'yi maddi olumsuzluklardan dolayı iade etmek zorunda kalan Fatmagül'e son yılların en güzel jestini yaptı. Monster Notebook bu hareketi ile yürekleri ısıttı.

Monster Notebook bu hareketi ile çok konuşuldu!

Türkiye'nin yerli PC üreticisi olan Monster Notebook, hem oyuncular hem de iş alanında faaliyet gösterenlere üst düzey performans sunmayı hedefliyor. Uygun fiyata performans canavarlarını müşterileri ile buluşturan Monster Notebook, insanlık ölmedi dedirten bir olay ile gündeme geldi.

Monster Notebook yaptığı jest ile sosyal medyayı salladı

Monster Notebook'u bir alışveriş sitesinden satın alan Fatmagül, aldığı ürün ile ilgili yazdığı yorum ile yürekleri parçalamıştı.

Aldığı bilgisayarın çok güzel olduğunu ancak annesinin işten çıkarılmasından dolayı 11. gün sonunda Monster Notebook'u iade etmek zoruna kalan Fatmagül için Monster Notebook sessiz kalmadı.

Monster Notebook, Fatmagül'e çok beğendiği bilgisayarı hediye ederek yürekleri ısıttı. Firmanın Twitter hesabı üzerinden paylaşılan "Fatmagül sahibine geri döndü, aramıza tekrar hoş geldin! Herkese çok teşekkürler." tweet ile Fatmagül'ün o çok sevdiği ancak maddi olumsuzluklardan dolayı iade ettiği PC'ye kavuştuğu açıklandı.

Firmaların bu tip insanlık dersi veren jestlerini sosyal medyada duyurlamaları, diğer firmalara ve insanlara örnek teşkil ediyor. Umarız daha fazla firma bu tip olay ile gündeme gelir ve gerçekten ihtiyacı olanlara yardımlar yapılır. 

Yorumlar
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
HP Pavilion oyun bilgisayarı satın alın tavsiye ederim. Ekran kartı (4 GB +2 GB ) eşittir 6 GB RAM olarak 8 GB (4+4) en hızlı SSD yi barındırıyor. Babam çok memnun Visual Studio 2019 Enterprise da yazılım yaratıyor. Bu yüzden bu sistem sayesinde zamandan kazanıyor tüm işlemler çok kısa sürede tamamlanıyor. Eski PC de işlemler çok uzun süre de tamamlanıyor du hatta hata veriyor du. Aynı işlemler hatasız sonuçlanıyor. Oyun bilgisayarı nda Visual Studio 2019 süper başarılı çalışıyor.
Cevapla
yakup
monster firmasının yaptığı büyük davranış için gönülden teşekkür ediyorum ama moster kullanan komşumda ısınma sorunu varmış internetten araştırma yaptı kronik bir sorunmuş bu ısınma olayı
Cevapla
hakan22
yaklaşık 2 yıldır Monster kullanıyorum böyle bir sorun yaşamadım. Kronik olmayabilir kronikse de teknik servis mutlaka ilgilenir bence götür
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.