Donanım

Nike+ FuelBand ICE ürününü tanıttı!

FuelBand'ın yeni bileklik tasarımı aktif kalmanızı sağlıyor.


Nike'ın FuelBand sporcular için yeni bir bileklik tasarladı. Normal FuelBand'in saydam ve daha işlevli hali olarak karşımıza çıkıyor. Accelerometer ve beyaz ve renkli LED diziler içermektedir. Spor yapan insanların motive olmasını ve aktif kalmasına yardımcı oluyor. Akıllı telefonunuzla bağlantı sağlayarak ne kadar aktif kaldığınızı günde ne kadar antrenman yaptığınızı uygulama sayesinde size aktarabiliyor.

Ayrıca bilekliğin üzerinde ne kadar kalori yaktığınız, kaç adım koştuğunuz ve tabi ki ne kadar zaman antrenman yaptığınızı gösterebiliyor. Ayrıca USB ile bağlantı yapılabiliyor ve herhangi bir bilgisayar ile şarj edilebiliyor. Gün içinde ne kadar aktif kaldığınızı kolaylıkla ölçebiliyor. Hayal edebileceğinizden daha fazla gelişmenizi sağlayacak. Bir günde, bir haftada, hatta bir yılda ne kadar aktif olduğunuzun istatistiklerini anında size verebilecek.

1341244014_nikefuelbandtilt10-hroriginal-580x422.jpeg

Bunlara ek olarak Bluetooth ile de bağlantı kurulabiliyor. Eğlenmeniz ve arkadaşlarınızla karşılaştırabilmenizi sağlayan bu uygulamayı aynı zamanda Facebook yada Twitter'da da paylaşabiliyorsunuz.

İşte tanıtım videosu:


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.