Donanım

Samsung Galaxy S 3'e S Health uygulaması geliyor!

S Health ile akıllı telefonunuz sağlığınızı kontrol ediyor.


Samsung, Galaxy S 3 için S Health uygulamasını yayınladı. Android akıllı telefonlarıyla bağlantı kurabilen bu cihaz sağlık durumunuzu ölçebiliyor. Glikoz dengenizi  ve kan basıncınızı ölçerek sizi uyarabiliyor.Galaxy S 3 bildiğiniz gibi iPhone 4 S ile başa baş giden bir yarış içerisinde. Gün geçtikçe artan Galaxy S 3 kullanıcıları için fiziksel sağlıklarını korumanın ve dikkat etmenin zamanı geldi.

Bağlantı USB ya da Bluetooth ile sağlanabiliyor. Bu harici cihaza bağlı olan uygulama, kan basıncı ve glikoz seviyenizi ölçüyor. Ayrıca veriler çoğaltılabiliyor. Örneğin bir diyet listesi ya da egzersiz hazırlanabiliyor. Samsung bu uygulamayla şeker hastalarına çözüm bulmanın yanında zayıflamak için de kullanılmasını amaçlıyor.

1341239592_5.jpg

Hatta daha sonra fiziksel sağlık durumunuzu Twitter'da paylaşma seçeneği bile bulunuyor. Bu uygulama Galaxy S 3 için, Samsung'un "More Services" kısmından ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.