Donanım

Nissan Terra SUV fiyat ve özellikleri

Nissan Terra muhteşem elektrikli donanımlı konsept aracı karşınızda!

Nissan Terra SUV fiyat ve özellikleri

Nissan Terra SUV 2012 Paris Motor Show’da görücüye çıkan son model ilginç tasarımlı araçlardan biriydi. Geleceğin teknoloji dediğimiz bir alan var, tüm teknolojik cihazların bir adım sonrasında nerede olacağı konusunu tartıştığımız bir başlık. Otomobillerde de geleceğin teknolojisi olarak değerlendirilen arabaları tasarım olarak yansıttığını düşündüğümüz modellerden biri Nissan Terra.

Konsept araç 3 adet elektrik motorla geliyor. Tüm sistem elektrikle çalışacak şekilde tasarlanmış. Ön kısım LED ışıklarla çevrilmiş ve farklı bir hava katıyor. Elektrikle çalışmasının avantajı olarak yakıt için fazla alana ihtiyaç duymuyor.

1366712779_nissanterrass01610x488.jpg

Tipik konsept araçlardaki oyulmuş çizgiler, aynasız ve büyük tekerlekler geleceği yansıyan çizgiler oluyor. Nissan sistem hakkında henüz bilgi vermiyor. Sadece elektrikle çalışacağı kesinleşmiş durumda.

Tipik olarak 4 adet oturma yerinden oluşan kabinde herhangi bir farklılık görünmüyor. Bunun yanı sıra sürücü koltuğu aracın olabildiğince merkezine yerleşmiş durumda. Bu sistem sürücünün aracı daha iyi kontrol edebilmesine yardımcı oluyor.

Peki aynaları olmayan aracı nasıl yönetecek? Nissan Terra bir tablet yardımıyla, yapısal özelliklerden araç kontrolüne kadar her şeyi yönetebilmemizi sağlıyor. Aracın Amerika fiyatının 19.999$ olacağı belirtiliyor.

Yorumlar
ali
20 yildir elektrikli araba muhabbeti.bu araclari petrol bitmeden piyasada gormek biraz zor.arap petrol zenginleri v12 altin pirlanta mercedes,sayisiz trilyonluk araclarla geziyor,o çeşmeyi kapatirlarmi sizce:)
Cevapla
tr fiyatı
vergiler dahil tr satis fiyati 19.9999999.9999999.1.2
Cevapla
Nuri
19.999$ mi? Enteresan
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.