Nubia Red Magic 3 canlı olarak görüntülendi!

ZTE'nin yeni oyuncu telefonu Nubia Red Magic 3, tanıtım öncesinde bir oyun turnuvası sırasında canlı şekilde sergilendi. Detaylar haberimizde.

Nubia Red Magic 3 canlı olarak görüntülendi!

Daha önce performans testi sonuçlarıyla gündeme gelen Nubia Red Magic 3, Çin'de düzenlenen bir oyun turnuvasında, şirket tarafından ilk kez sergilendi.

Nubia Red Magic 3 canlı olarak görüntülendi!

28 Nisan’da tanıtılacak olan, Çinli ZTE'nin yeni oyuncu telefonu Nubia Red Magic 3'ün özellikleri hakkında, geçtiğimiz günlerde çeşitli sızıntılar gündeme gelmişti ve bu detayları siz değerli okuyucularımız ile haberimizde paylaşmıştık. Şimdi de Nubia Red Magic 3 ile ilgili gündeme cihazın sızıntı görüntüleri geldi. Çin'de düzenlenen League of Legend’ın final turnuvası sırasında şirket tarafından ilk kez sergilenen cihaz hakkında şuan için resmi bilgiler bulunmasa da, telefonun nasıl bir tasarıma sahip olduğunu net bir şekilde görmüş olduk.

Turnuvaya gelen ziyaretçilerin ilgi odağı olan cihaz, bir cam kutu içerisinde sergilendi. İsmi de beklendiği gibi “Red Devil 3” olarak geçiyor.

Nubia genel müdürü Ni Fei, Red Devils 3 oyun telefonunun birçok özelliğini açıkladı. Red Devils 3 oyun telefonu, 12 GB RAM ve 4D özelleştirilebilir titreşim motorunun cihazda yer alacak. Ayrıca bütün bu güçlü donanımını 5000 mAh kapasiteli batarya kapasitesi ile besleyecek. Cihazın ayrıca Snapdragon 855 işlemci ile donatılmış olduğunu da yeniden belirtelim.

Özel bir oyun telefonu olan Red Devils 3, aynı zamanda hava soğutmalı, sıvı soğutma ve turbo fan soğutma teknolojisi ile donatılacak. Dünya genelinde ilgi çekmeye devam eden cihazın satış fiyatı hakkında ise henüz için resmi bir bilgi bulunmuyor. Ayrıntılar geldikçe siz değerli okuyucularımıza aktarmaya devam edeceğiz.