Donanım
OnePlus 5G için 50 bin Euro ödüllü yarışma düzenliyor!

OnePlus 5G için 50 bin Euro ödüllü yarışma düzenliyor!

OnePlus, 5G destekli uygulama geliştirilmesini teşvik etmek için 50 bin Euro ödüllü bir yarışma başlattı.


2019 MWC kapsamında açıklama yapan OnePlus, 5G uygulama geliştiricilerini harekete geçirecek 50 bin Euro ödüllü yarışma başlattı. Her ne kadar 5G teknolojileri daha çok bağlantı hızı olarak değerlendirilse bile; uygulamalar da dahil bütün sistemlerin 5G ile gelişmesini isteyen ve bunu teşvik eden  cep telefonu üreticisi OnePlus uygulama geliştiricileri için bol ödüllü bir yarışma düzenledi. Yarışmanın ismi ise: Yarının 5G Uygulamaları. Kazanan kişiye OnePlus tarafından 50 bin Euro ödül verilecek

OnePlus 5G uygulama yarışması için 50 bin euro ödül verecek

Düzenlenecek bu yarışmaya katılmak isteyen herkes kuruluşun resmi web adresinden başvuruda bulunabilir. Toplamda yarışmanın 5 kazananı olacak ve her birisine 50 bin euro verilecek. Böylece OnePlus bu yarışma için 250 bin Euro ödemiş olacak. Kesin kazananların listesi ise 18 Nisan'da OnePlus tarafından açıklanacak.

Farklı hediyeler de var

Halen geliştirme aşamasında olan bazı ülkelerde kullanım testleri de başlayan 5G teknolojisi henüz tam anlamıyla kullanıma sunulmadı. OnePlus'un kurucusu ve CEO'su Pete Lau, "One Plus 5G çalışmalarına takipçilerimiz ile birlikte giriştik. 5G teknolojisinin gelişmesindeki en büyük itici güçlerden  bir tanesini de geliştiriciler olduğuna inandık" ifadelerine yer verdi. 

Kazanan yarışmacıya 50 bin euro ödül dışında, OnePlus merkezini ziyaret etme imkanı ve bir yıllık finans desteği de sunulacak. Ayrıca yarışmanın birincilerine birer adet OnePlus 5G telefon hediye edilecek. Yarışmaya katılım ve diğer detaylar için ilgili internet sayfasına göz atabilirsiniz.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.