OnePlus Nord Buds 2r resmen satışa sunuldu

Kablosuz kulaklık pazarındaki konumunu güçlendirmek isteyen OnePlus, bu amaçla ürettiği yeni modelini resmen satışa sundu.

OnePlus Nord Buds 2r resmen satışa sunuldu

OnePlus, bu yılın Nisan ayında tanıttığı Nord Buds 2'nin daha sade ve daha uygun fiyatlı bir versiyonu olan OnePlus Nord Buds 2r modelini piyasaya sürdü. Aynı zamanda OnePlus, OnePlus Nord 3 5G ve Nord 3 CE 5G akıllı telefonlarını da kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Bu yeni TWS kulaklık modeli, çeşitli özelliklerle birlikte geliyor.

OnePlus Nord Buds 2r, öncüllerinde olduğu gibi yarı iç kulağa oturan bir tasarımı sahip. Bu tasarım, sapları ve açılı silikon kulak uçları içeriyor. Kulaklıklar, IP55 sertifikasına sahip olup toz ve suya dayanıklı.

Ses kalitesi konusunda OnePlus Nord Buds 2r, 12,4mm titanyum kaplı dinamik bir sürücüye ev sahipliği yapıyor. Ses ayarlamaları, Dolby Atmos ve Dirac Audio Tuner tarafından gerçekleştiriliyor. Çift mikrofon ve bir yapay zeka temiz arama algoritması ile arka plan gürültüsü etkili bir şekilde ortadan kaldırılıyor. 94ms düşük gecikme modu mevcut. Ses cihazı, Bluetooth 5.3'ü destekliyor ve aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor.

OnePlus Nord Buds 2r resmen satışa sunuldu

OnePlus Nord Buds 2r, depolama ve şarj kutusuyla birlikte toplamda 38 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Her kulaklık tek bir şarjla 8 saat kullanım süresi sunabiliyor.

Öte yandan OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC modeli, standart ANC olmayan varyantla aynı tasarım ve özelliklere sahip. Bu boyun bandı Bluetooth kulaklık modelinde de 12,4mm dinamik sürücü bulunuyor. En son sunulan ürün, arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmak için 45dB Hibrit gürültü iptali ve net bir kalite için AI gürültü azaltma özelliği sunuyor. Bu ses cihazı, 20 saatlik bir pil ömrü sunuyor ve hızlı şarjı destekliyor.

OnePlus Nord Buds 2r, Derin Gri ve Üçlü Mavi renk seçenekleriyle 2.199 Rs (27 dolar) fiyatla satışa sunuldu. OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC ise 2.599 Rs (32 dolar) fiyatla satışa çıkarıldı. Nord Buds 2r, Amazon, Flipkart, Myntra, OnePlus'ın kendi web sitesi ve ülke genelindeki mağazalardan alınabiliyor. Bullets Wireless Z2 modeli ise önümüzdeki ay satışa sunulacak.