OnePlus'ın yeni hızlı şarj güç bankası satışta

OnePlus, 100W hızlı şarj destekli yeni güç bankasını tanıttı. Bu güç bankasının sunduğu diğer avantajlar neler?

OnePlus'ın yeni hızlı şarj güç bankası satışta

OnePlus, yeni 100W hızlı şarj özellikli power bank'ini ve Ace 3 Pro'yu düzenlediği lansman konferansında tanıttı. 12000mAh kapasiteye sahip bu power bank, Cloud Green ve Silver Wing White renk seçenekleriyle sunuluyor. Cihaz, bir USB-C ve bir USB-A portu ile donatılmış olup, her iki port da SUPERVOOC 100W hızlı şarj desteği sağlıyor. Bu sayede, OnePlus Ace 3 Pro'yu sadece 17 dakikada %60 oranında şarj edebiliyor.

Bu power bank, OnePlus cihazlarının yanı sıra, geniş bir elektronik yelpazesinde hızlı şarj desteği sunuyor. PD, PPS ve QC gibi yaygın şarj protokollerini destekleyen cihaz, telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi çeşitli elektronik cihazları şarj edebiliyor. Ayrıca, 45W hızlı şarj desteği sayesinde uyumlu bilgisayarları da hızlıca şarj edebiliyor ve kendi bataryasını da 45W yüksek hızlı şarj ile 90 dakika içinde %100 doluluğa ulaştırabiliyor.

Kullanım kolaylığı açısından, cihazda mevcut güç seviyesini tek bir tıklama ile gösteren dinamik bir nefes ışığı bulunuyor. Çift tıklama ile aktif hale gelen düşük akım modu, akıllı saatler ve kulaklıklar gibi küçük cihazları güvenle şarj etmek için tasarlandı. Şu anda indirimli olarak 37 dolara satılan bu power bank'in orijinal fiyatı 41 dolardı ve satış tarihi 19 Temmuz olarak belirlendi.

Bu özellikler, OnePlus'ın yeni power bank'ini piyasadaki en yenilikçi ve kullanıcı dostu taşınabilir şarj çözümlerinden biri haline getiriyor. Hem şarj kapasitesi hem de hız konusunda iddialı olan bu cihaz, teknoloji meraklıları ve yoğun cihaz kullanımı olan kullanıcılar için mükemmel bir seçenek sunuyor.

OnePlus'ın yeni hızlı şarj güç bankası satışta - Resim : 1