Oyuncu ekipmanlarında büyük indirim! Yetişen alıyor!

Son dönemde oyuncu ekipmanlarına olan ilgi artmış durumda. Peki bunları uygun fiyata almak mümkün mü? İşte tüm detaylar.

Oyuncu ekipmanlarında büyük indirim! Yetişen alıyor!

Günümüzde oyuncular için çeşit çeşit ekipman üretiliyor. Özel fareler, klavyeler, kulaklıklar hatta mousepad’ler. Oyunculara özel olarak üretilen bu ekipmanların en önemli özelliği ise oyunlarda üst seviye performans sunması.

Bunun yanı sıra RGB aydınlatmaları sayesinde oyuncu ekipmanlarının hayli hoş göründüğünü de söyleyebiliriz. Genele baktığımızda oyunculara hitap eden ekipmanların fiyatları 200 TL’den başlıyor. Uç taraf ise ucu açık bir skalaya sahip. Yani 2000 – 3000 TL seviyesine bile oyuncu faresi bulmak mümkün. Lakin iyi bir oyun deneyimi için 500 TL seviyesindeki ürünler de yeterli oluyor.

Oyuncu ekipmanlarında büyük indirim! Yetişen alıyor!

Hali hazırda e-ticaret kanallarında hizmet veren bazı kanallarda önemli indirimler mevcut. Bu indirimler sayesinde, orta seviye donanımları makul fiyatlara satın alabiliyorsunuz.

Dilerseniz bahse konu indirimli ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Dip not olarak tekrardan belirtelim. İndirim stoklarla sınırlı olduğu için siz baktığınızda indirimler sona ermiş olabilir.