Donanım

Panel TV’ler Multimedya Merkezine dönüşüyor

Philips HMP7001’le tüm Panel TV’ler Multimedya Merkezine dönüşüyor.

Panel TV’ler Multimedya Merkezine dönüşüyor

İnternet ve multimedya keyfini birleştiren Philips'in yeni nesil medya oynatıcısı HMP7001, ağ bağlantısı ya da sabit kaynaklardan film, müzik, fotoğraf ve çevrim içi video gibi birçok önemli içeriği TV'nizde HD kalitesiyle bir araya getiriyor!

Philips'in yeni HD medya oynatıcısıyla uçsuz bucaksız multimedya içeriğini zahmetsizce keşfetmenin tadını çıkarın! İnternet veya PC kitaplığınızdan kaliteli videoların, müziğin ve fotoğrafların keyfini doğrudan TV'nizde çıkartmanız artık mümkün. Bu akıllı medya oynatıcısı, popüler çevrim içi servisler için Net TV, yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için DivX Plus, birden çok formatta video ve fotoğraf, mükemmel film deneyimi için ise Dolby Digital DTS 2.0 gibi göz alıcı özelliklere sahip.


1351856052_1349445932hmp7001a.jpg

Yine farklı bir üstün teknoloji özelliği olan dört sütun üzerinde kolay ve kablosuz bir TV deneyimi sunanNet TV ile isterseniz film kiralayabilir, kaçırdığınız dizileri izleyebilir ve sosyal medyanın tadını çıkarabilirsiniz. Akıllı telefonunuz veya tabletinizle kanal değiştirme ya da metin girme, bilgisayar, telefon veya tabletinizden TV'nize fotoğraf, müzik ve video akışı gerçekleştirme gibi işlemler de PhilipsHMP7001 ile yine çok kolay.

1351856140_1349445942hmp7001b.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.