Donanım

Phiaton PS 210 BTNC Bluetooth Stereo kulaklık - İnceleme

En iyi Bluetooth kulaklıklarından birini sizler için inceledik.


Yazın gelmesiyle bazen etrafınızdakilerden uzaklaşıp kulaklığı taktığınızda rahatlamak istersiniz. Ancak sıradan bir kulaklık taktığınızda etrafınızdaki sesler hala kulağınızdadır. Tam bir uzaklaşma sağlayamazsınız. Eğer sizi tamamen müziğe bağlayacak bir cihaz arıyorsanız Phiaton PS 210 BTNC Bluetooth Stereo'yu tavsiye ediyoruz.

Kulaklığın iki kontrol ünitesi bulunuyor. 159$ fiyat etiketine rağmen yapı ve seçilen materyaller ucuz görünüyor. Metalik ve plastikten yapılan kulaklık sistemi konusunda bizi merak ettiriyor. Ön kısımda kontrol ünitesinin yanında mini joystick bulunuyor ve dur/oynat ve ileri/geri gibi işlemlerin yapılmasını sağlıyor. Ayrıca diğer bir buton da gelen çağrıları kabul etmek ya da reddetmek için kullanılıyor. Ergonomik tasarımıyla uzun kullanımlarda bile kulakta büyük rahatlık sağlıyor.

1341836608_p1030828.jpg

Bluetooth 3.0 ile bağlantı sağlanıyor. Ayrıca bu kadar iyi olmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi de gürültü azaltıcı teknolojidir. Doğal ses tonuyla şimdiye kadarki kulaklıklardan daha iyi bir deneyim sunuyor, ancak ne yazık ki bass tonu bulunmuyor. %95 gürültü azaltıcı özelliğiyle telefon konuşmaları için çok uygun. Bu aşamada 159$ etiket pahalı görünebilir ancak gürültü azaltma sisteminin bu fiyata karşılık gelebileceğini söyleyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.