Donanım

Philips yeni Hue lambasını duyurdu!

Hue ile akıllı ev sistemlerine giriş yapan Philips, ailenin yeni üyesini tanıttı. Tasarım ve teknolojiyi bir araya getiren Philips Hue lamba görülmeye değer.


Hue serisi ile akıllı ev lambalarında büyük başarı elde eden Philips, şimdi de zerafet ve teknolojiyi bir araya getirdiği yeni lambalarını duyurdu. Tavandan asılarak kullanılan yeni lambalar, bu zamana kadar ki Hue serisinin tüm özelliklerini bünyesinde barındıyor.

Tasarımı ile şık evlere hitap eden yeni Hue lamlar Ekim ayında 229.99 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Tam 22 yıl kullanım ömrü olan yeni Hue lambalar, iOS ve Android'deki uygulamalar ile kontrol edilebilecek. Bu yeni Hue'yi kullanabilmek için Philips Hue köprüsüne sahip olmanız da gerekmiyor.

Apple'ın son dönemde akıllı ev sistemelerine önem vermesi ve Home uygulaması ile kullanıcılara, akıllı ev sistemlerini kullanmada büyük kolaylık sağlaması, üreticileri harekete geçirdi. 

1504171827_philips-hue.jpg 

Philips de yavaş yavaş uzmanlaştığı akıllı lambalarda kendini göstermeye devam ediyor. Bakalım 2018'de Philips cephesinden daha farklı konseptlere sahip Hue serisi görecek miyiz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.