Donanım

Quadro Tablet PC ile her şey parmaklarınızın ucunda!

Dizüstü bilgisayarları artık kaplumbağa gibi sürekli sırtınızda taşımanıza gerek yok. Tablet bilgisayarlar, hafif ve kolay kullanımlarıyla tüm sorunlarınızı çözecek.


Bilgisayarlar, günümüzde işten, eğlenceye kadar her alanda kullanmamız gereken cihazlar haline geldi. İlk önceleri büyük bir kolaylık olarak hayatımıza yerleşen dizüstü bilgisayarlar yavaş yavaş, bize zarar vermeye başladı. İş ya da eğlence için sürekli sırtınızda taşıdığınız bilgisayarlar, bir yerden sonra şiddetli bel ağrıları ve anatomik zararlara neden olmaya başladılar.

Tablet bilgisayarlar iki işi bir arada sunarak bu sorunu ortadan kalırdı. Gerek iş, gerek okul, gerekse eğlence için, sadece cebinize bile atabileceğiniz bu ürünler son dönemde yüksek parformasnları sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmeye başladılar. Üreticiler ise ikisi bir arada ürünlerin, uzun vaadede dizüstü bilgisayarların yerini alacağını düşünüyor.

Quadro Soft Touch W12i5 Tablet PC, Windows 8,1 işletim sistemiyle bir bilgisayarın sunduğu tüm özellikleri, 1,1 KG ağırlığında bir cihazla bizlere sunuyor. Quadro Soft Touch W12i5 Tablet PC, Windows’ta bulunan, Office ve iş programları dışında, oyunları da dokunmatik olarak yönetmenizi sağlayabilmekte.

1428924631_win8-tablet-11.6-5.jpg

Sunum yaparken çok kolay şekilde işlerinizi halledebileceksiniz. Boş vakitlerinizde ise cihazla rahatça oyun oynayabileceksiniz. Cihazda bulunan, Intel Core i5 4. Nesil işlemci, 2,6 Ghz hıza kadar yükselebiliyor. Bu işlemci sayesinde, oyun ve grafik programlarında dizüstü bilgisayarlara eş değer bir kullanım elde edebiliyorsunuz.

DX11 destekli, 1700MB Paylaşımlı Intel GMA HD4000 oyunlar başta olmak üzere tüm eğlence ürünlerini çok rahatça çalıştırmanızı sağlayacak. Quadro Soft Touch W12i5’te bulunan 1600Mhz hızında 4G DDR3 işlemci, özellikle Photoshop gibi programlarda hızlı kullanım sunuyor.

Tablet bilgisayarda bulunan, 128 GB SSD diski, uzun bekleme sürelerini ortadan kaldırıyor. Windows birkaç saniyede açılırken, en yüklü dosyaları bile yine saniyeler içerisinde taşıyabiliyorsunuz. Oyunlar ve programlardaki hız ise sizi şaşırtacak derecede yüksek.

1428924648_win8-tablet-11.6-4.jpg

Opsiyonel olarak 3G özelliği de bulunan ürün, İnternet’in olmadığı yerlerde bile bağlantı da kalmanızı sağlıyor. Ürünün, 8000 mAH bataryası sayesinde 10 saate yakın kullanım süresi bulunurken11,6” büyüklükteki ekran, 10 farklı noktadan dokunmatik desteği veriyor. Günlük kullanım dışında, oyunlarda, Photoshop ve tasarım programlarında sadece dokunarak çok rahat cihazı yönetmeniz mümkün oluyor.

2 adet USB 3,0 portu sayesinde, cihazınızı başka teknolojik ürünlerle çok rahatça bağlayabileceksiniz. Yine film izlemek ya da sunum yapmak için üründe bulunan Micro HDMI çıkışını kullanabiliyorsunuz. Ürünün klavyesini çıkartarak sadece dokunmatik ekrana sahip bir tablet görünüme kavuşuyorsunuz. Yazı yazmanız gerektiği zamanlar ise klavye ve fare desteği de geliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.