Donanım

Razer Firefly Cloth Edition ön siparişe açıldı

Razer, Firefly mouse mat’inin sevilen görünüm ve özelliklerini değiştirmeden yeni bir versiyonunu ön siparişe açtı.

Razer Firefly Cloth Edition ön siparişe açıldı

Razer, oyuncular arasında favori olan Firefly mouse mat’inin sevilen görünüm ve özelliklerini değiştirmeden yeni bir versiyonunu ön siparişe açtı. Razer Firefly Cloth Edition isimli bu yeni versiyon, özelleştirilmiş kumaş yüzey ve  16.8 milyon ayarlanabilir renk seçeneğiyle aydınlatma efekti içeren Razer Chroma özelliğine sahip dünyanın ilk kumaş yüzeyli sert mouse mat’i. Mat’ın fare yüzeyi Razer Chroma’lı tüm cihazlarla tamamen uyumlu çalışıyor.

1472645640_razerfireflyclothedition1.png

Razer, mouse mat konusunda tercihi sert yüzey veya kumaş yüzey olan tüm oyuncuları Razer Chroma’lı zengin bir mouse mat çeşitliliği ile donatmak istiyor. Razer Firefly Cloth Edition, piyasadaki Razer Firefly Hard Edition’a alternative olarak satılacak ve hız-kontrol kombinasyonunu seven oyuncular için hız ve kontrol arasındaki kusursuz dengeyi kuracak.

Razer Firefly Cloth Edition, 30 Ağustos’dan itibaren RazerZone.com’da ön siparişe açıldı. Mağazalarda satışına ise Eylül 2016 ortasında başlanacak. Satış fiyatı ise 74.99 EURO olarak belirlendi.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.