Donanım

Realme 9 Pro+ renk değiştiren tasarımıyla canlı görüntülendi!

Realme 9 Pro+'nun Sunrise Blue varyantı, güneş ışığına maruz kaldığında arka panelin kapağını açık maviden kırmızıya değiştiren Light Shift Design'a sahip! Canlı görüntülerini içeriğimizin devamından inceleyebilirsiniz.

Realme 9 Pro+ renk değiştiren tasarımıyla canlı görüntülendi!

Realme 9 Pro+ 16 Şubat'ta geliyor ve Sunrise Blue varyantı, güneş ışığına maruz kaldığında arka panelin kapağını açık maviden kırmızıya değiştiren Light Shift Design'a sahip olacak. Realme 9 Pro+ renk değiştiren tasarımıyla canlı görüntülendi!

Realme 9 Pro+ renk değiştiren tasarımıyla canlı görüntülendi!

Realme 9 Pro+'nun Sunrise Blue varyantı, güneş ışığına maruz kaldığında renk değiştiriyor. Bu sürümü daha önce resmi videolarda görmüştük, ancak bir Realme çalışanı tarafından paylaşılan canlı görüntüleri artık bize telefonun rengini değiştirmeden önce ve sonra daha da iyi bakmamızı sağlıyor. Bunları aşağıda görebilirsiniz.

Resimler, Sunrise Blue modelinin arka kapağında daha önce Realme 6 ve Realme GT 5G'nin Dashing Blue ve Dashing Silver renk versiyonlarında gördüğümüze benzer kuyruklu yıldız benzeri, ışıltılı bir tasarıma sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıca, güneş ışığı altında yalnızca arka kapağın renginin değiştiğine dikkat edin. Kamera kurulumunun yer aldığı bölüm mavi kalıyor. Birkaç fotoğraf, altta bir USB-C bağlantı noktası, bir mikrofon ve bir hoparlörle birleştirilen 3,5 mm kulaklık jakının varlığını da doğruluyor.

Şirket Realme, 9 Pro+'ın teknik özelliklerini henüz ayrıntılı olarak açıklamadı, ancak cihazın Dimensity 920 SoC, Android 12 tabanlı Realme UI 3.0, AMOLED ekran, ekran içi parmak izi okuyucu ve kalp atış hızı gibi birkaç özelliği açıkladı. Arkadaki üçlü kamera kurulumunun, OIS'li 50MP Sony IMX766 ünitesi tarafından yönetilecek olduğunu da ayrıca belirtelim.

Realme'nin önümüzdeki Çarşamba günü 9 Pro+ modelini tanıtması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.