Güncel

Veriler, Cardano'nun neredeyse 2 yılın en düşük değerine ulaştığını gösteriyor!

Önde gelen bir kripto analistine göre, blok zincirinin büyümesiyle kaydedilen ilerlemeye rağmen, ADA hala değerinin altında kalıyor!

Veriler, Cardano'nun neredeyse 2 yılın en düşük değerine ulaştığını gösteriyor!

Son aylarda Cardano (ADA) ağı tarafından bir dizi dönüm noktası elde edildi; Önde gelen bir kripto analistine göre, blok zincirinin büyümesiyle kaydedilen ilerlemeye rağmen, ADA hala değerinin altında kalıyor! Bu da tokenin neredeyse 2 yılın en düşük değerine ulaştığını işaret ediyor!

Veriler, Cardano'nun neredeyse 2 yılın en düşük değerine ulaştığını gösteriyor!

Önde gelen kripto analisti Ali Martinez tarafından paylaşılan veriler, (Kripto) Genel Piyasa Değerleri (MVRV) dikkate alındığında ve Cardano son fiyat seviyelerine bakıldığında, token değerinin altında görünüyor.

Martinez, özellikle (MVRV) göstergesinin, en büyük hisse kanıtı (PoS) blok zinciri olan Cardano'nun Mart 2020'de COVID19 salgını tarafından tetiklenen kripto para erimesinden bu yana bu kadar düşük değerlenmediğini gösterdiğine dikkat çekiyor.

Martinez tweet'inde şu ifadelere yer verdi;
“Cardano, Mart 2020'deki COVID kazasından bu yana bu kadar hafife alınmamıştı! MVRV 365D (son 365 gün içinde $ADA alan adreslerin P/L'sini ölçer), ADA sahiplerinin ortalama -%26'lık bir kayıpta oturduğunu gösteriyor." 

Piyasa değeri ile bağlantılı (MVRV değeri nedir?

Bir kripto para biriminin fiyatı gerçek değeriyle karşılaştırıldığında, varlığın fiyatının makul olup olmadığını belirlemek için piyasa değeri-gerçekleşen değer (MVRV) oranı kullanılabilir. 

Bağımsız bir istatistik olarak MVRV, kripto para piyasasındaki piyasa tepelerini ve diplerini belirlemek için kullanılır . Tarihsel verilere dayanarak, göstergenin her zaman etkili olduğu kabul edilir.

Genel olarak, MVRV oranı ne kadar düşükse, gözetim altındaki öğenin fiyatında bir artış olasılığı o kadar yüksektir, çünkü bu önemli gösterge, söz konusu varlığı satın alan önceki adreslerin ortalama kar veya zararını değerlendirir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.