realme yeni TWS kulaklığını tanıtmaya hazırlanıyor!

realme'nin önümüzdeki yılın ilk aylarında Buds Air 2 TWS kulaklığını tanıtması bekleniyor.

realme yeni TWS kulaklığını tanıtmaya hazırlanıyor!

realme, 2018 yılının Mayıs ayında bir akıllı telefon markası olarak piyasaya çıkmıştı. Firma daha sonra TWS kulaklıklarını, fitness bandını, akıllı saatlerini ve akıllı TV'lerini piyasaya sürdü. Böylelikle şirketin ürün yelpazesi epey genişlemiş oldu.

Yakın zaman önce realme Watch S Pro'nun tanıtıldığından bahsetmiştik. Bu tanıtım etkinliğinin ardından şirketin CEO'su Madhav Sheth önümüzdeki yıl için firmanın planlarından bahsetti. Bu planlara göre şirketin 2021 yılının ilk çeyreğinde yeni TWS kulaklıklarını tanıtması bekleniyor.

realme yeni TWS kulaklığını tanıtmaya hazırlanıyor!

Geçtiğimiz günlerde yapılan tanıtım etkinliğinde şirketin CEO'su Madhav Sheth, firmanın önümüzdeki yıl için neler planladığından bahsetti. Bahsedilen planlara göre önümüzdeki yılın ilk aylarında realme Buds Air 2'nin tanıtılması bekleniyor. 

Ayrıca yapılan açıklamalarda realme'nin önümüzdeki yıl birçok farklı kategoride 100'den fazla ürün tanıtmayı planladığından bahsedildi. Ek olarak önümüzdeki yıl sürpriz lansmanların olabileceğinden de bahseden Sheth ilerleyen zamanlarda tekrar açıklama yapacağını da söyledi.

realme yeni TWS kulaklığını tanıtmaya hazırlanıyor! - Resim : 1

Son olarak Sheth şirketin 2020 yılındaki performansından son derece memnun kaldığını ekledi. Ürün yelpazelerinin oldukça genişlediğini, şu anda akıllı bir ev sistemi oluşturabilecek kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olduklarını belirten Sheth, önümüzdeki yıl çok daha fazla ürünü piyasaya sürmeyi hedeflediklerinden bahsetti.