Donanım

Realme'nin yeni kulaklıkları Buds Air 3S için geri sayım!

Realme yakında yeni kulaklıkları Buds Air 3S'i piyasaya sürecek. İşte söz konusu cihazların tüm özellikleri.

Realme'nin yeni kulaklıkları Buds Air 3S için geri sayım!

Realme son dönemlerde oldukça yoğun bir programa sahip. Şirket bu yılın başlarında Çin'de ve küresel pazarlarda Realme Buds Air 3 TWS kulaklıklarını piyasaya sürdü. Şimdi, yeni Realme Buds Air 3S listeleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Popüler kaynak Mukul Sharma, yaklaşmakta olan Realme Buds Air 3S kulaklıkların BIS ve TDRA listelerini paylaştı. Liste, RMA2117 model numarasının Realme Buds Air 3S takma adıyla ilişkili olduğunu ortaya koyuyor. Ne yazık ki, kulaklıkların teknik özellikleri ve özellikleri hala gizli. Bununla birlikte, yaklaşan Buds Air 3S'nin selefine göre bazı iyileştirmeler getirmesini bekleyebiliriz. Daha iyi bir fikir edinmek için Realme Buds Air 3'ün teknik özelliklerine ve özelliklerine bir göz atalım.

Realme'nin yeni kulaklıkları Buds Air 3S için geri sayım!

realme

Realme Buds Air 3, net vokaller ve güçlü bas sağlamak için sıvı kristal polimer diyaframlı 10 mm sürücülerle birlikte geliyor. Dolby Audio ve özelleştirilebilir ses ayarını destekliyor. Buds Air 3, 42dB'ye kadar Aktif Gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Pil ömrüne gelince, kulaklıklar tek bir şarjla 5,5 saate kadar çalma süresi sunuyor. ANC özelliği açıkken toplam pil ömrü yaklaşık 22 saat civarında.

Buds Air 3 ayrıca şeffaflık modu, çift cihaz bağlantısı, oyun için 88 ms düşük gecikme modu, aramaları cevaplamak, medyayı yönetmek ve akıllı telefonlarda sesli asistanları kullanmak için dokunmatik kontrollere sahip. Buds Air 3'te ter ve su sıçramasına karşı dayanıklılık için IPX5 sınıflandırması mevcut.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.