Donanım

Redkey ev temizliğinde devrim sayılacak teknolojik gelişmelere öncülük ediyor

Redkey markası yeni süpürge modelleri ve teknolojileriyle çığır açmaya devam ediyor.

Redkey ev temizliğinde devrim sayılacak teknolojik gelişmelere öncülük ediyor

Teknolojiler dünyamızı yeniden şekillendiriyor. Ev hijyeni alanında üreticiler ve tasarımcılar günlük temizlikte devrim sayılacak yenilikler getirmeye çalışıyor.

Güçlü emiş özelliğine sahip kablosuz bir elektrikli süpürge ile günlük temizliğinizi kolayca yapabilirsiniz. Ek olarak elektrikli süpürge, elinizi sizleri zemin temizliğinden kurtarır. Robot süpürgeler insanları büyük ölçüde özgürleştirdi ve ofis çalışanlarıyla gençlerin büyük bir çoğunluğu tarafından sevildi. Bu teknolojik araçlar hayatımıza girdi ve etkilerini derinden hissediyoruz. Teknolojik bir çağda yaşamanın güzelliklerini hissediyoruz ve mutluluk duygumuz katlanıyor.

Redkey ev temizliğinde devrim sayılacak teknolojik gelişmelere öncülük ediyor - Resim : 1

Ancak ıslak atıklar (kahve dökülmesi, yemek, sos vb.) söz konusu olduğunda robot süpürgelerin pek bir faydası olmuyor. Sabahın erken saatlerinde kahveyi döktüğünüzü ve çocukların kahvaltıyı yere düşürdüğünü düşünün. Bir paspas ve birkaç mutfak havlusu almaya gittiniz. İlk olarak, yapışkan şeyleri havluyla temizlediniz. İkincisi, yeri sildiniz. Üçüncüsü, paspası kokmasın diye yıkadınız. Daha kötü senaryolarda ise bu üç adımı tekrar tekrar yapmanız gerekebilir.

Böyle bir "aile kazası" olmasa bile, çoğu ev temizleme sahnesinde şu senaryoyu görürüz: Yeri süpürüp tekrar paspasladınız, paspası kokmaması için yıkadınız. Zemin temizliğinin karmaşık ve can sıkıcı olduğu açık.

Asya'nın önde gelen temizlik aletleri markası Redkey, bu sorunu fark etti ve küresel bir anket gerçekleştirdi. Redkey, insanların daha fazla temizlik işini bitirmek için daha az araçla daha az adım atmak istediğini öğrendi. En iyi çözüm, tek adımlı bir araçtır.

Marka mevcut teknolojileri araştırdı ve yepyeni Redkey W12'yi geliştirdi akıllı ıslak ve kuru vakum teknolojisi. Redkey W12, kuru ve ıslak atıkları süpürür, paspaslar ve kendini temizler. Süpürge işlemi bittikten sonra tabana geri koyun ve 'hızlı kendi kendini temizleme' düğmesine basın, fırça başlığını ve hava kanalını otomatik olarak temizleyecektir. Tek yapmanız gereken atık tankını boşaltmak. Redkey W12 zemin temizliğini bu şekilde yapıyor.

  • Vakum, paspas, kendi kendini temizleyen 3'ü 1 arada
  • Islak ve kuru atıkların temizlenmesi
  • Hızlı kendi kendini temizleme
  • Kompakt ve hafif
  • Uzun çalışma süresi
  • Düşük gürültü
  • 60 saniyede kirleri temizle
  • Atık su deposunu boşalttığınızda toz çıkarmayan tasarım


Redkey, kullanıcıları için daha iyi bir yaşam sağlamaya kendini adamış yenilikçi bir ev aletleri sağlayıcısıdır. Redkey, yeni ürünler geliştirmeye ve kaliteli üretime odaklanır. Misyonu, insanların farklı ihtiyaçlarını karşılamak için farklı özelliklere sahip temizlik cihazları tasarlamaktır.

Redkey, insanların temizliğe aşık olabilmesi için basit ve verimli ev temizliği çözümlerini makul fiyatlarla sunar.

Redkey W12 ıslak ve kuru elektrikli süpürgenin, insanlara kolay ve eğlenceli temizlik deneyimleri sunarak zemin temizleme oyununun kurallarını değiştireceğine inanıyoruz. İnsanların hayatlarını kolaylaştırır ve daha da önemlisi onlara çok zaman kazandırır. Redkey ile ilgili detaylı bilgi www.redkeyofficial.com/  adresinde yer alıyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.