Redmi Buds 4 Harry Potter sürümü satışa sunuldu! İşte fiyatı!

Redmi’nin birkaç gün önce resmi tanıtımını yaptığı Harry Potter tasarımlı yeni kulaklıkları kısa bir bekleyişin ardından satışa sunuldu.

Redmi Buds 4 Harry Potter sürümü satışa sunuldu! İşte fiyatı!

Çinli akıllı telefon üreticisi Redmi, Harry Potter hayranlarının gözdesi olacak kulaklığı piyasaya sürdü. Redmi Buds 4 Harry Potter Edition, hem romanlardan hem de filmlerden esinlenilerek tasarlandı ve kulaklıkların yüzeyinde ve şarj kutusunda Hogwarts amblemi ve altın renginde çizilmiş yıldırım şeklindeki yara izi gibi detaylar bulunuyor.

Kulaklığın paketleme kutusu da özel tasarlandı ve her yanında Hogwarts amblemi ve diğer detaylar basıldı. Bu kulaklık, Harry Potter hayranları için bir rüya koleksiyon parçası olarak öne çıkıyor.

Redmi Buds 4 Harry Potter sürümü satışa sunuldu! İşte fiyatı!

Redmi Buds 4 Harry Potter Edition, 99,99 $ fiyat etiketiyle Hindistan’da satışa sunuldu. Kulaklık, 10 mm dinamik sürücüye sahip ve yüksek çözünürlüklü ses kalitesi ve sanal stereo ses sunuyor. Kulaklıklar, 35dB gürültü engelleme ve yapay zeka destekli ayarlamalar ile geliyor.

Buds 4 Harry Potter Edition, oyun tutkunları için mükemmel bir seçim olacak. Kulaklık, en son Bluetooth 5.2 bağlantısı ile 59ms düşük gecikme süresi sunuyor. Çift şeffaflık modu, dış ortamdaki sesleri yönetmenize ve daha iyi durumsal farkındalık sağlamanıza yardımcı oluyor. Kulaklıklar, tek bir şarjla 6 saat kesintisiz çalma süresi sunarken, şarj kutusu ile birlikte bu süre 30 saate kadar çıkıyor. IP54 sertifikalı kulaklıklar, çalma, duraklatma, şarkı değiştirme ve daha fazlası için çok işlevli dokunmatik kontrol desteği de sunuyor.