Redmi Pad için geri sayım başladı!

Çini teknoloji devi Xiaomi yeni bir cihazı için kolları sıvamış durumda. Şirketin yeni cihazı Redmi Pad için geri sayım başladı.

Redmi Pad için geri sayım başladı!

Xiaomi, 4 Ekim'de 200MP kameralı 12T serisini tanıtacak ve bugün şirket, aynı gün Redmi Pad adlı yeni bir tableti de tanıtacağını duyurdu. Çinli teknoloji devi son dönemlerde oldukça yoğun bir takvime sahip diyebiliriz.

12T serisi Almanya'nın Münih kentinde tanıtılacakken, Redmi Pad Hindistan'da yerel saatle öğlen başlayacak bir etkinlikle tanıtılacak. Redmi Pad "eğlence, oyun, e-öğrenme ve gezinme için doğru seçim" olarak lanse ediliyor. Çinli marka tarafından paylaşılan görüntü, Redmi Pad'in yeşil renkte geleceğini ve arka panelin 8MP kameraya sahip olacağını gösteriyor. Ancak Xiaomi'nin resmi internet sitesinde paylaşılan ayrı bir resim bize gri renkli bir modelin de olacağını söylüyor.

Redmi Pad için geri sayım başladı!

Xiaomi henüz Redmi Pad'in herhangi bir özelliğini açıklamadı, ancak önceki sızıntılar tabletin Helio G99 SoC, Android 12 tabanlı MIUI ve 4 GB'a kadar RAM ve 128 GB'a kadar depolama ile geleceğini ortaya koydu.

Redmi Pad, 2.000x1.200 piksel çözünürlüklü 10.61" 90Hz LCD ekran etrafında inşa edilecek ve 18W şarjlı 8.000 mAh pil paketleyecek. Bununla birlikte, birlikte verilen adaptör 22.5W'a kadar çıkacak. Tablet ayrıca yerleşik dört Dolby Atmos sertifikalı hoparlöre ve ön tarafında 105 ° FOV'a sahip 8MP kameraya sahip olacak. Renk seçenekleri Grafit Gri, Ay Işığı Gümüş ve Mint Yeşil olacak. Bunların Wi-Fi modelinin özellikleri olduğunu ve hücresel versiyonun farklı bir ekran (11.2") ve pil (7.800 mAh) ile geleceği söylentileri olduğunu belirtmekte fayda var. Salı günü hangi varyantın piyasaya çıkacağını ise bilmiyoruz.