RGB aydınlatmalı kablosuz kulaküstü kulaklığın fiyatı 180 TL’ye düştü! Kaçırmayın

Eğer şu aralar yeni bir kablosuz kulaküstü kulaklık almak istiyorsanız sizin için muazzam bir haberimiz var. İşte tüm detaylar.

RGB aydınlatmalı kablosuz kulaküstü kulaklığın fiyatı 180 TL’ye düştü! Kaçırmayın

Son dönemde kulaküstü kablosuz kulaklıklara olan ilgi artmış durumda. Bu kulaklıkların ses kalitesinin daha iyi bir düzeyde olması ilgiyi önemli oranda arttırıyor. Normal şartlarda kablosuz kulaküstü kulaklıkların fiyatları 500 TL’den başlayarak 5000 TL’ye kadar uzanıyor. Hatta Apple’ın bazı ürünlerinde bu fiyat 5000 TL’nin de üzerine çıkıyor.

Lakin 200 TL altına da satın alabileceğiniz hayli kaliteli ürünlerin olduğunu söyleyebiliriz. YK Desing logosu taşıyan kablosuz kulaküstü kulaklığın fiyatı yalnızca 180 TL. Üstelik bu düşük fiyata rağmen kulaklıkta, aktif gürültü engelleme özelliği gibi Premium donanımlar da mevcut.

RGB aydınlatmalı kablosuz kulaküstü kulaklığın fiyatı 180 TL’ye düştü! Kaçırmayın

RGB aydınlatma özelliği sayesinde oldukça hoş bir görünüme sahip olan bu kulaklığı telefon markanız ne olursa olsun sorunsuz bir şekilde eşleştirebiliyorsunuz. Pek çok kulaklıkta yer almayan microsSD kart desteğine de sahip olan kulaklık Bluetooth 5.0 standartlarını destekliyor.

Dilerseniz kulaklığı hiç telefonunuza bağlamadan microSD kart üzerine attığınız şarkıları kulaklık üzerinden dinleyebiliyorsunuz. Son derece verimli bir pil ömrüne sahip olan kulaklıkta hafızalı sünger özelliği de bulunuyor.

Bu sayede kulaklığı uzun bir süre taksanız da kulaklarınız rahatsız olmuyor. Dilerseniz bu kulaklığı indirimli fiyatıyla buradan satın alabilirsiniz. Yalnız stokların hayli sınırlı olduğunu hatırlatalım.