Donanım

Samsung akıllı TV'lere PlayStation Now desteği geldi

Samsung akıllı TV sahipleri internet üzerinden PS3 uyumlu yüzün üzerinde oyundan yararlanabilecek.

Samsung akıllı TV'lere PlayStation Now desteği geldi

Sony Playstation Now desteği beklendiği Samsug akıllı TV’lere destek sunmaya başladı. Konuya ilişkin ortaklık geçtiğimiz yıl Sony ve Samsung tarafından açılanmıştı.  Sony Playstation Now ilk aşamada Amerika ve Kanada’da 2015 model Samsung akıllı TV’lerde kullanıma sunuldu. Hizmet kısa süre içerisinde 2014 model akıllı TV’leri de kapsayacak.

Samsung akıllı TV sahipleri mevcut durumda Sony Playstation Now hizmetine üye olarak 100’ün üzerinde Sony Playstation 3 oyununu internet üzerinden oynayabilecek. Samsung TV sahiplerinin oyunları oynayabilmeleri için Sony DualShock 4 denetleyicisine de sahip olması gerekiyor.

Aylık ücreti 19.99 dolar olan Sony Playstation Now oyun yayın sistemi daha önce sadece Sony akıllı TV’lerde kullanılıyordu. Playstation Now hizmetinin dünya genelindeki Samsung Smart TV kullanıcılarına ne zaman sunulacağı ise şimdilik açıklanmadı. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.