Donanım

Samsung, bu resimle kafaları karıştırdı!

Samsung'a ait bir belgedeki resim bütün teknoloji takipçilerinin ve analistlerin kafasını karıştırdı!


Geçtiğimiz günlerde Samsung'un web sitesinde yayınlanan bir PDF dosyasında bir resim karşımıza çıktı. Resim internette hızla yayılmaya başladı, yeni bir tablet mi geliyor? Hatırlarsanız Samsung'un bu tarz durumlarla alakalı gizli olarak çıkartabileceği bir ürün daha karşımıza çıkmıştı. Galaxy S III hakkında hazırladığımız o haber, yakın zaman önce televizyonlarımızda reklam olarak oynayan Usain Bolt karşımıza çıkıyordu. Reklamda Galaxy S II'den büyük, Note'dan daha küçük olan telefon tartışmaya sebep olmuştu. Analistlere göre bu cihaz yeni Galaxy S III olabilirdi. Haberin detaylarına bakmak ve VİSA reklamını izlemek isterseniz:

1332251337_galaxys3visa.png

(VİSA'nın son reklamında Usain Bolt'un taşıdığı yeni mobil cihaz Galaxy S 3 mü?)

Aynı durumu yaşadığımız aşağıdaki resimde Samsung'un yayınladığı PDF dosyasında kullanılan resim internette analistlerin ve uzmanların tartışmasına yol açtı. Son tabletlerinden 10.1'den boyutu büyük olan ve çok net bir şekilde belli olan yeni bir tablet mi geliyor soruları akla geliyor. Samsung'un çıkaracağı yeni tablet ile özellikleri son derece örtüşen bu cihaz hakkında henüz net bir açıklama gelmedi.

1332938299_20120328022910.jpgDiğer taraftan resime bakılarak Samsung'un
fotoğraftaki cihazının yeni bir Galaxy Tab mi yoksa Samsung Exynos işlemcisine sahip başka bir tablet mi olduğu net değil. İlerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.