Samsung buzdolabı modellerinde devasa ekranlara yer vermeye başladı

Samsung’un yeni tasarım buzdolabı Family Hub Plus ile Samsung, önceki modellerde 21 inç olan dokunmatik ekran boyutunu 32 inç'e çıkararak size fotoğrafları, alışveriş listelerini ve videoları görüntülemek veya SmartThings cihazlarını kontrol etmek için çok daha büyük bir tuval sunuyor.

Samsung buzdolabı modellerinde devasa ekranlara yer vermeye başladı

Daha büyük ekranın üstüne Samsung, eski modellerde görülen OneDrive entegrasyonunun yanı sıra Google Fotoğraflar için destek ekledi. Bu, aile fotoğraflarını veya diğer fotoğrafları buzdolabında görüntülemenize veya Family Hub Plus'tan bir mobil cihaza fotoğraf yüklemenize olanak tanıyacak. Daha önce olduğu gibi, Samsung'un Bespoke Atelier uygulamasından da sanat eserleri görüntüleyebileceksiniz.

Yerleşik hub, birden fazla SmartThings cihazını kontrol edebiliyor ve size çok büyük bir dokunmatik ekranda akıllı bir ev kontrol merkezi sunuyor. Ayrıca hava bakımı, evde bakım, evcil hayvan bakımı, giysi bakımı, enerji ve yemek pişirme gibi altı diğer SmartThings Home Life hizmetini de destekliyor.

Samsung buzdolabı modellerinde devasa ekranlara yer vermeye başladı - Resim : 1

Samsung buzdolabı modellerinde devasa ekranlara yer vermeye başladı

Samsung, şimdilik yalnızca ABD kullanıcılarına özel olarak ücretsiz 190 TV kanalı sağlayan Samsung TV Plus'ı da  dolaba dahil etti. Ekran TikTok, Facebook Shorts ve diğer sosyal medya içerikleri için dikey yönde kullanabiliyor veya aynı anda video izlemek ve resim içinde resim modunu kullanabiliyor. Son olarak, buzdolabı doğrudan dokunmatik ekrandan yiyecek ve diğer ürünleri sipariş etmenizi sağlayan Amazon'un Your Essentials hizmetini de destekliyor.

Akıllı buzdolabı için  diğer bazı özellikler ve fiyat bilgisi ise henüz açıklanmadı.