Donanım

Samsung ‘Dünyanın’ en hızlı dahili hafızasını getiriyor

eMMC 5.0 ile dünyanın en hızlı hafızası geliyor

Samsung ‘Dünyanın’ en hızlı dahili hafızasını getiriyor

Samsung’un sıradaki en büyük kozunun esnek ekranlar olduğunu söyleyebiliriz. Uzun süredir Galaxy telefonlarıyla piyasayı alt üst eden Samsung’un telefonlarının büyük fakat dayanıksız olmasına da bir çözüm bulunduğunda neredeyse her şey mükemmelliyete ulaşacak ve bu durumun da esnek ekranlarla olacağı bekleniyor.

Aslında Samsung’un elinde esnek ekranlardan başka bir çok kozu daha olabilir, örneğin bunlardan biri dünyanın en hızlı dahili hafızasını üretmek olacak. eMMC 4.5 çipleri artık eski çekiciliğini yitirdi.

1374980638_emmcpro.jpg

Samsung’un yeni eMMC Pro çipleri 64 GB 10nm sınıfına bağlı olarak çalışıyor ve NAND flash teknolojisini kullanıyor. eMMC 5.0 ile dünyanın en hızlı dahili hafıza çiplerine Samsung deneyimiyle ulaşabileceksiniz.

Peki bu ne anlama geliyor. Telefonunuzda bazı özellikler var ki, telefonunuzun markası ne olursa olsun bir çok telefonda da benzeri var. Ancak çoklu pencere, dosya transferleri, web tarayıcıları, HD video çekimleri ve oyunlar konusunda tüm telefonların ortak noktada buluşmadığı bir konu var: Hız. Bu özellikleri en üst seviye hızda kullanmak tabi ki ilk sırada tercih konusu olacak. Samsung yakında rakip bırakmayacak.

Yorumlar
Misafir
1080 p video kaydetmeye izin veren her hafıza şu an için yeterince hızlıdır sonraki zamanlarda 1 saatlik bir kaydın 40 gb olacağı bluray disk gibi zamanda hızdan önemli olan şey küçücük telefona tb boyutunda hafıza atmak olabilir ama 1 tb lik bi ssd nefis olurdu
Cevapla
Misafir
cm 4.3 costum rom yayinlamis xda da sayin admin.
Cevapla
Misafir
ne zaman gelecek 1sene sonramı 2 sene sonramı eğer öyleyse bu kadar bekleyemem zira elimdeki tlefon takozluktan paspaslığa terfi etmel üzere net bir bilgide verseydiniz güzel olurdu note 3 gelirse bu sistem süper oılurdu (sireno)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.