Samsung ertelenen cihazı için bombayı patlattı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yepyeni bir cihazı piyasaya sürecek. Uzun süredir ertelenen tablet şimdi farklı sitelerde göründü.

Samsung ertelenen cihazı için bombayı patlattı

Samsung'un Temmuz ayında Galaxy XCover 6 Pro ile birlikte Galaxy Tab Active 4 Pro'yu duyurması gerekiyordu. Ancak cihaz uzun süre boyunca ertelendi. Bilinmeyen nedenlerden dolayı piyasaya sürülmesi fazlasıyla geciken cihaz şimdi geliyor.

on birkaç gündür tablet, çeşitli sertifikasyon web sitelerinde görünerek yakında duyurulacağına işarer etti. Şimdi söz konusu tablet FCC'de görüntülendi. FCC listesi, Samsung'un Galaxy Tab Active 4 Pro'yu yalnızca WiFi ve hücresel varyantlarda sunacağını ortaya koyuyor. İkinci model 5G için destek taşıyacak.

Samsung ertelenen cihazı için bombayı patlattı

Samsung ertelenen cihazı için bombayı patlattı - Resim : 1

Ayrıca liste, 25W hızlı kablolu şarj desteğine sahip olacak. Tabletin bir MicroSD kart yuvasına sahip olacağını ve hatta NFC ile geleceği de netleşti. Ne yazık ki, FCC'nin sunduğu tüm bilgiler bu. Ancak daha önceki diğer sertifikalar aracılığıyla birkaç ayrıntıya daha sahibiz.

Önceki raporlara göre, yaklaşmakta olan Galaxy Tab Active 4 Pro, bir Qualcomm Snapdragon 778G işletim sistemi tarafından desteklenecek. Yazılım cephesinde, Android 12L'ye sahip olacak.

Resmi tanıtım afişine göre tablet, Samsung'un çoğu tableti gibi stylus girişi desteğine sahip olacak. Şirketin önceki dayanıklı tabletlerine benzer şekilde, bu tablet de özelleştirilebilir fiziksel tuşlarla gelebilir. Bu ürünün tam olarak ne zaman gecikmeden sonra resmiyet kazanacağı bilinmiyor. Uzun süredir ertelenen tabletin hangi pazarlar için ve hangi fiyatla piyasaya sürüleceği henüz belli değil.