Donanım

Samsung, Galaxy Gear 2'yi CES 2014'te tanıtacak!

Yeni yılın ilk akıllı saati geliyor!

Samsung, Galaxy Gear 2'yi CES 2014'te tanıtacak!

CES 2014 tüm zamanların en büyük teknoloji etkinlikleri arasında olmaya devam ediyor. 7-10 Ocak tarihleri arasında Las Vegas'ta başlayacak olan fuarda dünyanın en iyileri, yine birbirinden ilginç teknolojilerini sergileyerek, çağımıza inovasyon dolu günler yaşatacak.

Fuarın en gözde konuklarından olması beklenen Samsung, geçtiğimiz günlerde 2013 yılının en çok konuşulan ürünlerinden olan Galaxy Gear akıllı saatinin 2. modelini CES 2014'te tanıtacaklarını dile getirdi. 2013'ün son aylarına doğru tanıtılan, tanıtımdan önce de yüzlerce haberle gündemden düşmeyen saatin yeni versiyonu çok kısa bir süre içerisinde tekrardan hayatımıza girmeye hazırlanıyor.

1388754317_img3742large.jpg

Fuara sayılı günler kala yeni akıllı saat ile ilgil olarak hiçbir sızıntının olmadığını, Galaxy Gear 2'de ne gibi yeniliklerin yer aldığını bilmediğimizi belirtmemiz gerek. Samsung'un sürpriz yapacağı bilinen saat için kullanıcıların hazır olmasını, çok büyük yeniliklerle karşılarında olacaklarını dile getirmesi, bizlerdeki beklentiyi üst seviyelere çıkarmış durumda.

7 Ocak'a sayılı günler kala şimdiden Galaxy Gear 2 hakkındaki tahmin haberleri çoğalmaya başladı, hep birlikte göreceğiz. 

Sizlerin yeni Galaxy Gear 2'den beklentileri neler olurdu? Ne olmasını ve nasıl bir akıllı saat olmasını isterdiniz? Fiyat kriteriniz olur muydu?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.