Donanım

Samsung Galaxy Note 10.1'in ilk kullanıcısı!

Tableti eline geçiren kullanıcı görüntülerini yayınladı.


Galaxy Note 10.1 tablet, MWC'deki duyuruluşundan bu yana bir sürü söylentiye sebep oldu ve o zamandan beri çeşitli dizayn düzenlemelerinden geçti.  Tablet şimdi bir kullanıcının eline düşmüş. The Brave Post sitesi tabletin beyaz versiyonunun ellerinde olduğunu iddia ettiler. İddia ile kalmmışlar ve cihazın resimlerini çekmişler.

Tabletin şimdiye kadar sızdırılan bilgilerinde bildiğimiz kadarıyla Galaxy Note 10.1′in teknik özellikleri, 1.4GHz'lik 4 çekirdekli işlemci, 5MP'lik arka kamera, HSPA+ desteği ve S Pen için bir slot bulunuyor. Ayrıca bugün reklam filminin görüntülerini de sizlere vermiştik.

Şimdi görüntülere bakıldığında önceden bilinenin aksine, cihazın 1GB yerine 2GB RAM'e sahip olduğu görülüyor. Ayrıca cihazı telefonunuzla eşleştirebiliyorsunuz. Bu sayede cihazı telefonunuz için hoparlör olarak kullanabiliyor ve bunun yanısıra telefonunuza gelen mesajlarınızı buradan okuyabiliyorsunuz. Hatta mesaj bile atabiliyorsunuz.

Samsung'un önümüzdeki ayın 15′inde gerçekleştireceği etkinlikte bir Galaxy ürünü tanıtılacak ve bu Galaxy büyük ihtimalle bu tablet.

1343163917_p7202214.jpg Sonraki sayfalarımızda tabletin video ve çekilmiş resimlerini görebilirsiniz.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.