Donanım

Samsung Galaxy S 3'ten beklenmeyen sorun!

28 ülkede satışı başlanan Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S 3'ün sürpriz bir sorunu çıktı!

Samsung Galaxy  S 3'ten beklenmeyen sorun!

Bildiğiniz üzre dünyanın en iyi mobil cihazlarını üreten Samsung geçtiğimiz haftalarda 3 Mayıs'ta Londra'da yeni amiral gemisi Galaxy  S 3'ü tanıtmış, o tüm dünyanın çıkışına kitlenilen akıllı telefon nihayet yeryüzüne inerek kullanıcılara tanıtılmıştı.

Dün, Samsung'un yeni, eşsiz amiral gemisi 28 ülkede eş zamanlı olarak satışa sunuldu. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği Galaxy S 3'ün ön sipariş rakamlarının ilk günlerde 10 milyonu geçtiğini hatırlarsanız sizler için duyurmuştuk.

1338395375_41.jpg

28 ülkede tanıtılan yeni amiral gemide sürpriz bir sorun çıktı dün karşımıza. Aslında sorun denilemese de yeni amiral geminin sadece bir modeli satışa sunulabildi. Pocket-lint adlı teknoloji sitesinin bildirisine göre İngiltere'de sadece 16GB'lık beyaz Galaxy S III'e Vodafone'dan ön sipariş olarak istemiş olan müşteriler kavuşabiliyor. 32 GB'lik beyaz telefonlar ve hem 16, hem 32 GB'lik lacivert telefonlarda gecikme söz konusu.

Konuyla ilgili olarak Vodafone cephesinden gelen açıklama aynen şu şekilde oldu: "Müşterilerimizin cihazlarını bir an önce alabilmeleri için Samsung ile yakın işbirliği içindeyiz ve herkese sipariş durumları hakkında bilgi vermek için çalışıyoruz." denildi. Gecikmenin sebebinin geçtiğimiz günlerde size aktardığımız lacivert modellerdeki lekelenme sorunu olarak tahmin ediliyor. 16 GB beyaz S 3 modellerinin haricinde Avrupa'ya ne zaman geleceği bilinmiyor. 2 ila 4 haftalık bir gecikme yaşanabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.