Samsung Galaxy S 3'ün aksesuarları belli oldu! Basın Görselleri!

Gelmiş geçmiş en iyi akıllı telefon olarak niltelendirebileceğimiz bu telefonun aksesuarlarına ait basın görselleri yayınlandı!

Samsung Galaxy S 3'ün aksesuarları belli oldu! Basın Görselleri!

Samsung'un 3 Mayıs'ta Londra'da özel bir lansman düzenleyerek bütün dünyaya tanıttığı yeni amiral gemisi, bizim tabirimizle yeni canavarı Galaxy S 3'ün basın görselleri gelmeye devam ediyor. Son gelen basın görselleri ise Galaxy S 3'ün o çok merak edilen aksesuarlarının olduğu görseller oldu.

Hatırlarsanız bir önceki Galaxy S 3 konusunda yeni canavarı sizler için Ön İnceleme olarak nitelendirebilirsek iyidir diyebileceğimiz bir inceleme yapmıştık. Neden böle dediğim konusunda kafanıza takılmasın, yeni amiral geminin özelliklerini saymak, bütünsel bir şekilde ele almak çok zor. :)

1336784814_acc3-600x359.png

Londra'da özel bir şekilde düzenlenen lansmanın ardından bir çok şeyin duyurusu yapılmış fakat henüz net olarak basın görselleri paylaşılmamıştı. Geçtiğimiz günlerde yeni cihaza ait gelen basın görsellerini sizler için paylaşmıştık, bugün sizlerle paylaşacağımız görseller ise aksesuarlara ait olacak!

1336784833_galaxy-s-iii-accessories-4.jpeg

Not: Galaxy S 3'ün 29 Mayıs'ta Avrupa ve Türkiye olmak üzere eş zamanlı bir şekilde satışa sunulacağını hatırlatalım!

Samsung Galaxy S 3 için görüntüleri yayınlanan aksesuarlara gelecek olursak. Karşımıza birden fazla göz alıcı aksesuar çıkıyor. Birbirinden güzel o aksesuarların arasında S Pen kalemi son derece ergonomik tasarımı ile ve yeni getirdiği özellikleri ile göz dolduruyor. Yine aynı şekilde son derece hassas düşünülmüş, özenle tasarlanmış (Kılıfın arka kısmı metalik malzemeden imal edildiği için kablosuz bağlantı, GPS ya da şebekede sinyal problemi yaşanmaması adına üst bölümde plastik kullanılmış.) kılıf ve daha bir sürü aksesuar...

Galaxy S 3'ün müthiş Aksesuar Basın Görsellerini görmek için