Samsung Galaxy S 3'ün HD basın görselleri ve diğerleri!

Muhteşem amiral geminin yepyeni görsellerini sizin için arşivledik!

Samsung Galaxy S 3'ün HD basın görselleri ve diğerleri!

Samsung geçtiğimiz günlerde 3 Mayıs'ta Londra'da yeni amiral gemisi Galaxy S 3'ü resmi bir lansman ile birlikte tüm dünyaya duyurdu. Son zamanlarda yapılan en şık lansmanlar denilince aklımıza yeni iPad'in ABD'de yapılan lansmanı aklımıza geliyor. Samsung Apple'ın izinden giderek yepyeni mobil cihazını aynı şekilde bir lansman gerçekleştirerek tanıttı.

Bir mobil cihazın bu denli tüm dünyayı ilgilendirmesi ne kadar da ilginç değil mi diyenleriniz olabilir, ve bunda son derece haklı olabilirsiniz fakat tanıtılan Samsung ve onun yeni amiral gemisi olunca işler biraz değişiyor. Aslında Samsung bu konuda hiçbir firmaya benzemiyor, gerek cihazının çıkmadan önceki durumu gerekse çıktıktan sonraki verdiği demeçler tamamen profesyonel. Özellikle yeni cihazıyla alakalı internette ortaya atılan iddiaların hiçbirisi resmi değildi, müthiş bir sessizliğin olduğu Samsung şirketinin davranışlarının bütünü milyonlarca kullancıyı ister istemez meraklandırdı ve ortaya Samsung Galaxy  S 3 yani yeni amiral geminin lansmanına olan izdiham ortaya çıktı.

1336389809_1.jpg

O müthiş telefona ait ilk basın görselleri yayına sunuldu, onla birlikte diğer HD resimleri sizler için geniş bir GALERİ haline getirdik, aşağıdaki linkten indirip görebilirsiniz:

*Resimleri .rar'lı bir halde SkyDrive hesabımdan sizler için sunuyorum, Galaxy S 3 adlı klasörden indirebilirsiniz...

https://skydrive.live.com/?cid=F3079B954B49689F

1336389867_zzaq.jpg