Donanım

Süper hızlı USB sabit disklerle, ultra hızlı yedekleme

Buffalo DriveStation™ Duo USB 3.0, büyük miktarlarda depolama alanına ihtiyaç duyan ev veya küçük işletmelere uygun yüksek performanslı, multimedya ve USB 3.0 harici disktir.

Süper hızlı USB sabit disklerle, ultra hızlı yedekleme

Belirttiğimiz ürünün 2 TB, 4 TB ve 6 TB kapasiteleri bulunmaktadır.

İki sürücülü-iki bölmeli birim, maksimum performans için RAID 0 veya maksimum yedek depolama için RAID 1 özelliğini de barındırmaktadır.


Ultra yüksek hızda veri aktarımı

5 Gbps'ye kadar USB arabirim hızı (USB 3.0 ile) ve NovaBACKUP® Business Essentials yedekleme yazılımıyla donatılmış olan DriveStation™ Duo 3.0, veritabanınızı veya tüm sunucu sisteminizi hızla yedekleme özelliğine sahiptir.1336404130_basliksiz-4.jpg

Turbo charge performansı

DriveStation™ Duo USB 3.0, sürücülerin dosya aktarma ve kopyalama performansını arttıran TurboPC ve TurboCopy yazılımları gibi geliştirmeler sunan, ücretsiz olarak verilen Buffalo Tools paketi ile birlikte eksiksiz olarak gelir.

Tak-çalıştır kolaylığında olan cihaz, hemen kullanım için önceden biçimlendirilmiştir. Çıkarılabilir ön panel, gerektiğinde kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde sürücüleri değiştirebilmesini sağlar. Ayrıca AutoPower işlevi ile sürücüler PC ile birlikte açılır ve kapanır, böylelikle güç tüketimi azaltılır.

DriveStation™ Duo USB 3.0, talep eden her kullanıcı için kapasite, yedekleme ve performans sunar. Büyük sunucuları ve multimedya dosyalarını yedeklemek için mükemmel çözümdür.

Buffalo Hakkında

Buffalo, ev ve küçük iş yerleri için yenilikçi depolama, multimedya ve kablosuz ağ ürünleri üreten global bir üreticidir ve Türkiye dışında, İngiltere, Fransa, Hollanda, Almanya, ABD ve Tayvan'da ofisleri bulunmaktadır. Japonya'da  1 numaralı çevre birim üreticisi olarak kabul edilmektedir ve 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 ve 2010 yıllarında dünya çapında tüketici NAS'ı pazar lideridir. (In-Stat).

Buffalo'nun ürün portföyüne, KOBİ’lere kurumsal depolama sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış olan TeraStation NAS ürünleri dahildir. LinkStation'ın NAS ürün çeşitleri, multimedya NAS'larını eve getirmektedir. LinkStation Live & Mini; dosyaları, fotoğrafları ve müzikleri depolamanız için basit ve kolay bir şekilde merkezi bir lokasyon yaratmanızı sağlamaktadır. Endüstri lideri AOSS (AirStation One-Touch Secure System) teknolojisine sahip, SMB/SoHo ve ev kullanıcısı için üretilmiş, yüksek performanslı ve kullanımı kolay Nfiniti kablosuz ağ oluşturma ürünleri; kullanıcıların evde veya ofiste tek düğmeye basmak kolaylığında güvenli kablosuz ağlar oluşturmalarına ve bunları yönetmelerine olanak sağlamaktadır.

Buffalo'nun Intel, Broadcom, Nintendo ve Microsoft gibi şirketlerle oluşturduğu güçlü uluslararası endüstri ittifakları, son teknolojilerin işletme ve ev için pratik araçlara dönüşmesinde, alanında endüstriye liderlik etmesine olanak sağlamıştır. Detaylı bilgi için lütfen ziyaret ediniz: www.buffalo-technology.com/tr/

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.