Donanım

Samsung Galaxy S 3'ün yeni görseli sızdı!

Galaxy S 3 hakkında yeni bir görsel sızdırıldı!

Samsung Galaxy S 3'ün yeni görseli sızdı!

Bütün dünyada merakla beklenen Samsung'un akıllı telefonu Galaxy S 3 hakkında internete yepyeni bir görsel sızdırıldı. Uzun süredir çıkması planlanan Galaxy S 3 yılan hikayesine döndü diyebiliriz.

Samsung firmasının en kötü huylarından birisidir, kendisinden başka hiçkimsenin ne açıklama yapmasını istiyor ne de konuşmasını. İnternette telefon çıkmadan adına neredeyse 1000'e yakın haber girildi. Hatırlarsanız geçtiğimiz hafta size yeni Galaxy S 3 hakkında ortaya atılan iddialarla alakalı bir haber sunmuştuk.

Yukarıdaki haberimizde gelen bilgiler doğrultusunda Home tuşu ve genel manada dizayn hakkında bilgiler vermiş, yeni Galaxy S 3'ün nasıl bir tasarıma sahip olacağını az çok kafanızda aydınlatmış olmuştuk. Geçtiğimiz günlerde internete yeni bir görüntü daha sızdırıldı. Resimdeki cihazın kim tarafından ve hangi amaçla sızdırıldığı henüz bilinmiyor, bir test cihazı olarak görüntülendi:

1334500638_xcvb.jpg
Cihaza bakıp biraz yorum yapacak olursak, Galaxy S 2 ve Galaxy Note'daki tasarım boyutuyla devam ettiğini, kökten değişikliklerin yer almadığını söyleyebiliriz. Resimden yola çıkacak olursak, daha önce de bahsettiğimiz home tuşuna ait değişim çabucak göze çarpabiliyor.

Samsung Galaxy S 3'te yeni Android 4.0 Ice Cream Sandwich'in kullanılacağını biliyoruz, resimdeki arayüze bakacak olursak 4.0 olma ihtimali çok düşük olsa da ondan başkasının da olamayacağı ihtimalini de belirtmek gere k.

*Görmüş olduğunuz cihaz bir test cihazıdır, Galaxy S 3'ün son hali böyledir denilemez, bambaşka bir cihazla karşı karşıya kalabiliriz!
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.