Donanım

Samsung Galaxy S III aksesuarları

Samsung Galaxy S III'ün resmi tanıtımı yapılmadan aksesuarları piyasaya sürüldü.

Samsung Galaxy S III aksesuarları

Samsung Galaxy S III Android işletim sistemine sahip cep telefonu henüz resmi olarak tanıtılmamış olmasına rağmen internette bu telefon gündemden düşmüyor. Her gün yeni bir haberi çıkan telefonun için kullanılmak üzere tasarlanıp geliştirilmiş ürünlerde boy göstermeye başladı.

1335509717_galaxy-s3-aksesuvarlari.jpg

Aksesuar üreticisi Kolay firması telefon severler için üç farklı koruyucu kılıfı kullanıma sunuyor. Galaxy S III için tasarlanan koruyucu kılıf modelleri İngiltere'de Amazon internet sitesinde satışa sunulmaya başlandı bile.

Amazon'un ürün sayfasında yer alan fotoğraf ve resimlerde kullanılan cep telefonunun Galaxy S III ile ilgisi olup olmadığı bilinmiyor. Resimdeki telefonun internet üzerinden bir süre önce yayınlandığı ve bunların temsili resimler olduğu herkes tarafından biliniyor.

1335509738_galaxy-s3-case.jpg

Aksesuar üreticisi Kolay'ın Samsung Galaxy S III için hazırladığı aksesuarlar arasında Kolay 10 Pack Ekran Koruyucu kılıf modeli Galaxy S III cep telefonunu çizilme, toz, kir ve benzeri etkilere karşı koruduğu gibi yansıma önleyici katmana da sahip. Kolay firmasının dikkat çeken diğer aksesuarları ise siyah deri malzemeden Galaxy S III kapaklı taşıma kılıfı ve silikon koruyucu kılıflar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.