Donanım

Samsung Galaxy Xcover 3 satışa çıkarıldı

Samsung, zorlu şartlarda kullanılmak için tasarladığı Galaxy Xcover 3'ü satışa sundu.


Güney Koreli Samsung, zorlu hava şartlarına dayanıklı ürünler noktasında yaptığı çalışmalarda üretimine geçtiği Galaxy Xcover serisinin yeni versiyonu Xcover 3 ile devam etme kararı aldı. Şirket bu bağlamda Rusya'da güvenlik ve veri korumasına yönelik geliştirdiği Knox yazılımı ile, kurumsal müşteriler için Galaxy Xcover 3 isimli yeni akıllı telefonunun satışlarının başladığını duyurdu.

Standart IP67 sertifikasyonu ile su ve toz geçirmez bir yapıya sahip olan cihaz aynı zamanda darbelere karşı dayanıklı olarak üretildi. Ayrıca önceki modeli Galaxy Xcover 2'ye kıyasla Galaxy Xcover 3, 3 milimetre inceltilmiş durumda. Samsung kurumsal satış müdürü Ilya Fedorushkin, yaptığı açıklamada cihazı şöyle tanımlıyor:

1438445246_img20150801155544.jpg

"Samsung Galaxy Xcover 3 IP67 ile korunmaktadır ve güçlendirilmiş yapısı toz ve küçük parçacıklara karşı dirençli koruma sağlar. Cihaz, 30 dakika boyunca bir metre derinliğinde su altında dayanma yeteneğine sahiptir. Cihaz sıcaklık değişikliklerine ve mekanik strese karşı dirençlidir. Ayrıca Galaxy Xcover, uzun bir süre herhangi bir ortamda çalışmasını sağlayacak güçlü enerji yoğunluğuna sahip 2200 mAh batarya ile donatılmıştır".

Öte yandan Samsung Galaxy Xcover 3, kurumsal veri korumak için tasarlanmış bir güvenlik sistemi olan Samsung KNOX ile korunmaktadır. Galaxy Xcover 3'ün teknik özelliklerine aşağıdaki tablodan göz atabilirsiniz.

1438445259_img20150801155509.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.