Donanım

Samsung Gear S3'ün sınırlı sayıdaki lüks modeli sızdırıldı

Samsung'un akıllı saati Gear S3'e ait görseller geldi.


Son zamanlarda Samsung’un Solis kod adlı S- serisi yeni akıllı saati hakkında sızıntılar gelmeye başladı. Tizen işletim sistemi ile çalışacak olan saatin adının Wear S3adını alması bekleniyor.

Şimdi de Tizen Cafe tarafından Wear S3 adlı akıllı saatin yeni görselleri sızdırıldı. Sızdırılan görseller, Gear S3’ün tanıtımı için hazırlanmış promosyon görüntüleri ve bu durum cihazın yakın zamanda tanıtılacağını gösteriyor.

Rolex ticari markasının benzeri bir metal tasarıma sahip cihazın, yivli saat kadranına görün  ve istiridye desenli bilekliğe sahip olduğu görülüyor. Aynı zamanda görüntüdeki saatin normal model değil de sınırlı sayıda üretilecek lüks modeli olduğu düşünülüyor. Daha yakından bakıldığında, bir de Grisogono logosu saat yüzünde görülebilir.

İsviçreli saat üreticisi Grisogono, Gear S3’ün özel bir sürümü üzerinde çalıştığını saha önce doğrulamıştı.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda Gear S3’ün sınırlı sayıda üretilecek lüks baskısına ait sızdırılan görselleri inceleyebilirsiniz.

1466509132_samsung-gear-s3-limited-edition-supposed-promo-images.jpg
1466509147_samsung-gear-s3-limited-edition-supposed-promo-images-1.jpg
1466509158_samsung-gear-s3-limited-edition-supposed-promo-images-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.