Donanım

Samsung Powerbot VR9000 siz evde yokken temizlik yapmaya devam etsin

Samsung, geleceğin temizlik cihazı Powerbot VR9000 süpürgesini tanıttı.

Samsung Powerbot VR9000 siz evde yokken temizlik yapmaya devam etsin

Powerbot VR9000, geleneksel robot süpürgelerden farklı olarak, tozları tıpkı bir saplı süpürge performansıyla süpürmesi ile ev temizliğinde gerçek anlamda farklılık yaratıyor. Samsung’un gelişmiş VR9000, “Dijital Inverter” teknolojisi sayesinde 60 kata kadar güçlendirilmiş üstün çekiş gücü ile temizlikte yeni bir dönemin başlangıcını da işaret ediyor. Çok daha geniş bir alanı kaplayan büyütülmüş fırçası daha fazla temizlik sağlarken, benzersiz CycloneForce teknolojisi de performansı artırarak, filtrelerin tıkanma riskini büyük ölçüde azaltıyor. Dahası, geliştirilmiş tarama sistemi “FullView Sensor”, kör noktaları en aza indiren sensörleriyle engellerden akıllı bir biçimde sakınarak, derinlemesine ve etkin temizlik için hareket kabiliyeti sunuyor.

1410357572_samsung-powerbot-vr9000-2.jpg

Olağanüstü Temizlik Performansı

Samsung’un, Powerbot VR9000 ile Avrupalı tüketicilere sunduğu en önemli değerlerden biri, elektrikli süpürgeyle temizlik yapmanın en can alıcı noktası olan mükemmel temizlik performansı. Samsung’un akıllı “Dijital Inverter” teknolojisi, daha iyi temizlik için, sıradan robot süpürgelere göre 60 kat daha güçlü bir çekiş gücü sağlıyor. Daha büyük tambur fırçası, yan fırçaları kullanmaksızın çok daha geniş bir alanı kaplayarak köşe bucak temizlerken, kablolara veya halıya dolanma riskini azaltıyor. CycloneForce teknolojisi sayesinde çekiş gücü uzun süre korunuyor. Cihaz, iç haznesinde toz partiküllerinin deveranını gerçekleştiren güçlü bir santrifüj kuvvetiyle, kir ve kalıntıları havadan temizliyor ve dış hazneye süzüyor. Bunun sonucunda, filtre uzun süre temiz kalıyor ve tıkanmalar azalıyor.

Cihazın Sıkışması Endişesine Son

Ayrıca, Samsung Powerbot VR9000, tüketicileri cihazlarını evin bir köşesinde pili bitmiş halde sıkışıp kalmış ve evlerini de temizlenmemiş bulma endişesinden de kurtarıyor. Bu yepyeni temizleyici, çevresini daha yüksek hassasiyetle algılamasına yardımcı olan, yüksek performanslı “FullView Sensor” (Tam Görünümlü Sensör) unsurunu barındırıyor. Cihaz, sensörleri sayesinde, geniş bir alandaki çok dar veya küçük engelleri bile tespit edebiliyor ve kör noktaları en aza indiriyor. Böylelikle bir odanın her yerinde güvenle hareket edebiliyor, akıllı bir biçimde engellerden kaçınıyor ve sandalye bacakları arasındaki mesafe gibi çarpabileceği yerlerden sakınıyor.

Ayrıca, Powerbot VR9000’in kanatları üzerinde yer alan “Easy Pass”, tekerleklerin hareket kabiliyetini artırıyor. 105 mm2lik çapa kadar genişletilen tekerlekleri ve 15 mm’ye kadar yükseltilen gövdesi sayesinde, kablolar veya kapı eşiği gibi engelleri kolaylıkla aşıyor.

1410357628_samsung-powerbot-vr9000-1.jpg

Göster Temizlesin

Powerbot VR9000’in bir başka benzersiz özelliği, tüketicilerin bu makineyi temizlik yaparken daha etkili bir biçimde kontrol edebilmelerine yardımcı olan “Point Cleaning” (Noktasal Temizlik) işlevi. Kullanıcı, cihazın uzaktan kumandasını belli bir noktaya doğrulttuğunda cihaz, ışığı takip ederek işaret edilen alanı temizliyor.

1410357673_ekran-alintisi.png

Daha Temiz Evler İçin Tasarlanmış

Powerbot VR9000’in şık görünümlü ve üstün teknolojik özellikleri, gelişmiş bir robotik ürünle karşı karşıya olduğunuz hissini pekiştiriyor. Ürünün ön tarafında T şeklinde bir fırça yer alıyor ve böylece her köşeyi kusursuz temizliyor. Şeffaf CycloneForce ünitesi ne kadar kir toplandığını net bir biçimde gösteriyor ve kolayca çıkarılarak temizlenebiliyor.

İki renk alternatifine sahip olan ürünün pırıltılı altın rengi ile şık siyahın birleşiminden oluşan Airborne Copper renk seçeneği kuvvetli bir duruş sergilerken, parlak mavi ve şık siyahın birleşiminden oluşan Deep Blue ise evinize ferahlık hissi getirecek.

Samsung, Powerbot VR9000’un yanı sıra, Avrupalı tüketiciler için temizlik işlerini daha zevkli bir deneyime dönüştürmek üzere elektrik süpürgesi ürün gamını genişletmeyi sürdürüyor. Tüketicileri temizlik esnasında makineyi prizden prize taşıma zorluğundan kurtaran Motion Sync Cordless VC8100 ile daha küçük ve hafif tasarımıyla kullanışlılıkta son noktayı temsil eden Motion Sync Compact VC7000 ürünleri de Avrupa pazarında tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.