Donanım

Samsung UNPACKED 2020 etkinliğinde ne tanıtacak?

Samsung, önümüzdeki ay içerisinde UNPACKED isminde bir etkinlik gerçekleştirecek. Bu etkinlikte bizlere ne sunacağını gelin haberimizden inceleyelim.

Samsung UNPACKED 2020 etkinliğinde ne tanıtacak?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 11 Şubat 2020 saat 11:00'de UNPACKED adında bir etkinlik gerçekleştirecek. Etkinliğin en çok merak edilen ürünü ise, şirketin yeni amiral gemisi olacak olan, Galaxy S20 akıllı telefon serisi.

Samsung UNPACKED 2020 etkinliğinde ne tanıtacak?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki ay gerçekleştireceği UNPACKED isimli etkinlikte, çeşitli giyilebilir teknolojik cihazlar, kulaklıklar ve yeni nesil akıllı telefonlarını teknoloji dünyasının beğenisine sunacak.

Samsung UNPACKED 2020 etkinliğinde ne tanıtacak? - Resim : 1

Samsung’un gerçekleştireceği Galaxy UNPACKED etkinliği için tarih olarak 11 Şubat 2020 saat 11:00 belirtilmiş, ancak etkinliğin başlama zamanı ülkemizde 11 Şubat 2020 saat 22.00 olarak gerçekleşecek. Tanıtılması beklenen ürünlerin fazla olması sebebi ile etkinlik süresinin 2 saatten fazla sürmesi bekleniyor.

Etkinlikte, içerisinde Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra modellerinin bulunacağı söylenen Galaxy S20 serisinin yanı sıra farklı ürünler de tanıtacağı biliniyor. Ancak tanıtılacak ürünler arasında Galaxy S20 serisi dışındaki ürünlerin hangileri olduğu kesin olarak bilinmiyor.

İddialara göre ise şirket, Galaxy Home Mini isminde yeni bir akıllı hoparlör, yeni bir akıllı saat modeli ve katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold’un halefi olması beklenen yeni bir modeli daha tanıtacak. Ayrıca Samsung'un 2019'un sonlarına doğru tanıtmış olduğu Galaxy Buds kablosuz kulaklık modelinin gelişmiş versiyonu olması beklenen Galaxy Buds Plus modelini tanıtacağı da çıkan iddialar arasında yer alıyor.

Samsung’un önümüzdeki ay gerçekleştireceği UNPACKED etkinliğini, 11 Şubat 2020’de saatler 22.00’ı gösterdiğinde, aşağıda vermiş olduğumuz linki tıklayarak takip edebilirsiniz.

Burayı Tıklayarak --> Galaxy UNPACKED

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.