Donanım

Samsung ürünlerinde büyük indirimler kapıda!

Samsung önümüzdeki hafta başlayacak olan indirim kampanyası hakkında resmi sitesinde açıklamalarda bulundu.


Samsung'un büyük indirim haftası 26 Ekim'de başlayıp 1 Kasım'da sona eriyor. Bu indirim haftasına ek olarak, Galaxy Buds Live modeline mavi renk seçeneğinin de eklendiği duyuruldu.

Samsung ürünlerinde büyük indirimler kapıda!

Samsung, büyük indirim kampanyasıyla ilgili yapmış olduğu tanıtımda akıllı telefonlar, TV'ler ve ev aletlerinde fırsat haftası süresince geçerli indirimler sunacağını gösteriyor. Ancak Koreli teknoloji devi henüz bu indirimler hakkında detaylı açıklamalarda bulunmadı. Hangi akıllı telefonların veya hangi TV modellerinin indirimde olacağı henüz belli değil.

Bu indirim haftasına ek olarak duyurulan bir diğer haber ise, Galaxy Buds Live modeline mavi renk seçeneğinin eklenmesi oldu. Farklı tasarımıyla kulak içi kulaklık alanında diğer modellerden çok daha fazla dikkat çeken ürün, mavi renk tasarımıyla dikkatleri daha çok üzerinde toplayacak gibi duruyor. Henüz kesin bir açıklama gelmese de Galaxy Buds Live modeline önümüzdeki aylarda bir de kırmızı renk seçeneğinin eklenmesi bekleniyor. Ülkemizde ürünün farklı renkleri 1200 ile 1400 TL arasında değişiklik gösterebiliyor. Yeni eklenen mavi renk seçeneğinin ise yurt dışında 189 eurodan satışa sunulacağı gözüküyor. Ancak indirim haftası öncesi duyurulan bu renk seçeneğini, indirim fırsatları arasında görmemiz mümkün.

Yorumlar
Ahmet
Samsung tv yi 2012 de aldım ne ariza verdi ne sıkıntı çıkardı
Cevapla
cem korkmaz
43 ekran aldım 15 gün sonra ekran gitti artık tv lerde tamir olmuyormuş kullan at şekline geçmişler
Erkan
TV de çöp kesinlikle
Cevapla
Mahir
Akli olan samsung tv almaz kronik toz alma problemi var panel içerisinde ledler bitti hemen bir tv parası isteniyor led degisimi ve panel içi temizligine.
Cevapla
hakan
samsung çöp...
Cevapla
Mallara lüzum yok!
Sensin çöp mal
vatandaş
türkiyenin milli gelirinin 4 de 1'i kadar arge yapan bir firma hee çöp cahil seni.
Hakkı
Hep yalan söylim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.