Samsung Windows Phone modeli Focus 2'yi duyurdu!

Windows Phone kullanılan Samsung'un bu telefonu oldukça tutulacak gibi görünüyor!

Samsung Windows Phone modeli Focus 2'yi duyurdu!

Hatırlayacak olursanız Samsung'un Windows Phone'lu telefonlar üreteceğine dair sizlerle bir haber paylaşmıştık. Samsung aldığı bu ilginç karar ile birlikte Windows Phone'lu telefon ailesinin ilk üyesi gözüktü bile.

Samsung geçtiğimiz saatler ailenin ilk üyesini resmen tanıttı. Ailenin ilk telefon modeli Focus 2 ilk resimleriyle birlikte gözüktü. Mandel kod adıyla birlikte karşımıza çıkan yeni Samsung Focus tasarım bakımından 3 Mayıs'ta tanıtılan Galaxy S 3'e oldukça benziyor.

1336471681_samsung-focus-21336463094.jpg

Yeni akıllı telefonumuzun donanımsal özelliklerine gelecek olursak, 4 inç boyutundaki ekranı ile kullanıcılara akıllı telefon imajını tamamıyla sunuyor, diğer yandan 480 x 800 piksellik Super AMOLED ekran, 5 megapiksel led flaşlı kamera, VGA ön kamera, 720p Video kaydı, güçlü bir işlemci seçeneği ile 1.4 GHz tek çekirdekli Qualcomm işlemcisi, Adreno 205 GPU'su,  ve son olarak ülkemizde henüz kullanıma geçmeyen LTE / 4G desteği ile güzel bir cihaz karşımıza çıkıyor.

ABD merkezli olarak AT&T tarafından piyasaya 20 Mayıs'ta piyasaya sunulacak, global olarak ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor, detaylar geldikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Windows Phone 7.5 kullanılmıştır...