Donanım

Samsung yeni kulaklığını duyurdu: Level U2

Samsung geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız Level U2 kulaklığını piyasaya sürdü. İşte yeni kulaklıkla ilgili detaylar.

Samsung yeni kulaklığını duyurdu: Level U2

Samsung, geçtiğimiz günlerde Level U2 ismiyle yeni bir çift kablosuz boyun bandı kulaklığını sessizce piyasaya sürdü. Level U'nun devamı niteliğinde olan yeni model şu anlık sadece sayılı ülkelerde satışa çıktı. 

Türkiye'de bu sayılı ülkeler arasında yer alıyor.

Samsung'tan 18 saate kadar şarjı giden yeni Level U2 kulaklık!

Samsung yakın zaman önce sessizce piyasaya U serisinin devamı niteliğinde olan Level U2 boyun bandı kulaklığını çıkardı. Çıkardığı yeni modelin özelliklerine ve fiyatına gelecek olursak, Level U2 Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip. Ayrıca Samsung'un iddialarına göre yeni model 18 saate kadar kesintisiz müzik çalabilen bir bataryaya sahip. 

Samsung Level U2 kulaklık fiyatı

Şu anda ülkemizde de Samsung'un resmi alışveriş sitesi üzerinden bu kulaklığı almak mümkün. Fiyatına gelecek olursak yeni model ülkemizde 399 TL den satışa çıkarılmış.

Samsung yeni kulaklığını duyurdu: Level U2 - Resim : 1

Samsung Level U boyun bandı kulaklıkları piyasaya çıkalı beş yıldan uzun süre bir süre oldu ve kulaklıklar birçok ülkede satışa çıkmıştı. Serinin yeni modelinin çıkması hemen hemen beş yıl sürdü ve şu anda sadece sayılı ülkelerde satışa çıkmış durumda. Bunun nedeni olarak son zamanlarda piyasaya çıkmış olan TWS ( tamamen kablosuz) kulaklıklar gösterilebilir. Birçok şirketin yaptığı gibi Samsung'ta bu teknolojiye ayak uydurmak için TWS kulaklıklara ağırlık verdi.

Hatta Samsung'un gündeminde şu an Galaxy Buds serisi kulaklıklar yer alıyor. Önümüzdeki yılın başlarında Galaxy S21 ile birlikte bu kulaklıkların da yeni modellerinin çıkması bekleniyor. Öte yandan Level U2 düşünüldüğünde fiyatı ve özelikleri bakımından gayet uygun fiyatlı bir kulaklık olarak karşımıza çıkıyor.

Yorumlar
Mkara
Samsung u kulaklığı kullanıyorum. Mikrofon yetersiz ve berbat...
Cevapla
Uzaktan Dinleyen Mehmet
Bluetooth kulaklıklar nasıl bir özgürlüktür yarabbim, 18 saat nerden baksan 20 albüm eder, sabahlara kadar müzik
Cevapla
Mert
Bu tarz kulaklıkları seviyorum bu modelin ses kalitesini merak ediyorum inceleme yaparmısınız
Cevapla
💎G@kko💎
Samsungun yeni inavasyonlara ihtiyacı olduğu yapmaya çalıştığı kulaklıktan belli oli
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.