Donanım

Samsung yeni kulaklıklarla geliyor!

Samsung'un Galaxy Buds Beyond adını verdiği yeni kablosuz kulaklıklar üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. İşte detaylar.


Samsung, yaklaşık dokuz ay önce Galaxy Buds + kulaklıklarını tanıtmıştı ve üç ay önce de daha gelişmiş Galaxy Buds Live'ı tanıttı. Şimdi ise yeni bilgiler şirketin başka bir çift üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Samsung yeni kulaklıklarla geliyor!

9to5Google tarafından ortaya çıkarılan yeni bir ticari marka listesi, Samsung'un kısa süre önce ABD'de "Galaxy Buds Beyond" adıyla, kulak üstü ve kablosuz kulaklıklar dahil olmak üzere çeşitli kategorilerle bir ticari marka kaydettiğini ortaya koyuyor.

Yeni kulaklıkların ismi "Galaxy Buds Beyond" olacak

Dosyalama sırasında Galaxy Buds Beyond'un hangi özellikleri sunacağı veya ne tür bir tasarımı olduğu hakkında hiçbir ayrıntı açıklanmıyor. Bununla birlikte, bu yeni kulaklık ilk yılını doldurmaya yaklaşan Galaxy Buds + 'nın yerini alabilir.

Durum gerçekten böyleyse, Galaxy Buds Beyond ABD'de 149 dolardan (1250 TL) satış yapabilir, yani Galaxy Buds Live'dan (169 dolar / 1420 TL) biraz daha ucuz olabilir.

Samsung, en yeni amiral gemisi akıllı telefonlarının yanı sıra yeni nesil kablosuz kulaklıklarını da tanıtmayı alışkanlık haline getirdi. Galaxy S21 serisinin Ocak ayında gelmesi bekleniyor, böylece Galaxy Buds Beyond da ondan kısa bir süre sonra raflara çıkabilir.

Yorumlar
Vedat AKKUŞ
Böyle ucuz kulaklıkları insanlar bir daha bulamaz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.